רכב התהפך לתהום, משפחה נפצעה

מכונית ובה ארבעה בני משפחה סטתה מדרכה מסיבה שאינה ידועה, התהפכה ונפלה לתהום בגובה 15 מטרים בבאר שבע. אישה כבת 40 נפצעה באורח בינוני, בעלה ושתי בנותיהן נפצעו קל. בשל תנאי השטח הקשים נאלצו כבאי תחנת באר שבע להשתמש באמצעי חילוץ מיוחדים וכן להיכנס בעצמם לתוך הרכב על מנת לחלץ את האישה שנפצעה

אב, אם ושתי בנותיהם נפצעו לפנות ערב (ראשון) בתאונת דרכים בבאר שבע, לאחר שהרכב שבו נסעו סטה מדרכו מסיבה שאינה ידועה, התהפך ונפל לתהום בגובה 15 מטרים. מצבה של האם מוגדר בינוני-קשה ומצבם של יתר בני המשפחה קל-בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לזירת התאונה הוזעקו חמישה צוותי כיבוי מתחנת באר שבע ובשל מורכבות תנאי השטח הוזעק למקום גם רכב חילוץ מיוחד. במהלך פעולות החילוץ של בני המשפחה התמודדו הכוחות בשטח עם סיכון של התהפכות נוספת של כלי הרכב.

"הגענו למקום לאחר שרכב פרטי נפל לבור עתיקות בשכונה ד' בעיר", סיפר אורן וכט, פארמאדיק כונן מד"א. "ברכב נלכדה אישה כבת 40 שסבלה מפגיעה רב מערכתית". הצוותים שהגיעו למקום נכנסו אל תוך כלי הרכב ההפוך וחילצו מתוכו את האישה שנלכדה בפנים.

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו את כל הארבעה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בעיר. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.