תיעוד: רכב פוגע בבת 16 ברהט - ונמלט מהמקום

רולא סליאמן אל-הוזייל, תלמידת תיכון בת 16, רק רצתה לשוב לביתה לאחר עוד יום לימודים. רכב פרטי שלא הבחין בה חצה את הכביש, פגע בה בעוצמה ונמלט מהמקום. אל-הוזייל פונתה לביה"ח שם נקבע מותה. בעל המכונית הפוגעת הסגיר עצמו למשטרה ואמר כי לא נהג ברכב בזמן התאונה

נערה בת 16 מרהט נדרסה אתמול (חמישי) למוות על ידי מכונית בעת שניסתה לחצות את הכביש. הנערה, רולא סליאמן אל-הוזייל, תלמידת כיתה י"א, נפגעה בזמן שעשתה את דרכה בחזרה לביתה מבית הספר. 

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון ממצלמות האבטחה שהוצבו במקום, נראית הנערה עומדת על שפת המדרכה לקראת חציית הכביש. אז נראה רכב מסחרי שהתקרב מאט את מהירות נסיעתו, בדיוק כשאל-הוזייל החלה לחצות. בשלב זה מגיח במהירות רכב פרטי שעוקף את הרכב המסחרי, ופוגע בנערה בעוצמה.

נהג הרכב לא עצר גם לאחר הפגיעה, והמשיך בנסיעתו. הנערה פונתה במצב אנוש לבית החולים סורוקה בבאר שבע, שם נקבע מותה. בעל המכונית הפוגעת הסגיר עצמו למשטרה והצהיר כי לא נהג ברכב בזמן התאונה.

ברהט זועמים בעקבות התאונה הקטלנית, ולטענת העירייה מדובר בכשל של הממשלה, שלא מתקצבת כראוי את תשתיות התחבורה. "על משרד התחבורה להזרים יותר תקציבים להקמת כיכרות וגשרים להולכי רגל, בסמוך לבתי ספר ועל צירים ראשיים", אמר עטא אבו מדיעם, סגן וממלא מקום ראש עיריית רהט. "התלמידה נפלה קורבן לנהיגה לא אחראית".