מתנדב נהרג ביום שבנו הושבע כשוטר

שוטר שסיים את הכשרתו איבד הבוקר בתאונת דרכים את אביו, מתנדב במשטרה שנהרג בעת מילוי תפקידו. למרות האסון, הבן הושבע היום כשוטר במשטרה. באגף התנועה ספדו למתנדב שנהרג כשניסה לסייע לנהג: "השקיע ותרם רבות מזמנו לקידום המאבק בקטל בדרכים"

המתנדב פאול משל שנהרג הבוקר (פייסבוק משטרת ישראל)

באגף התנועה של המשטרה מתאבלים על המתנדב פאול משל, בן 66, שנהרג בשעות הבוקר המאוחרות כשניסה לסייע לנהג שרכבו נתקע. בנו של המתנדב, עידו משל, הושבע היום (שני) כשוטר מן המניין במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה הקשה התרחשה סמוך לשעה 11:15 בבוקר, במחלף גן רווה שעל כביש 4, סמוך לראשון לציון. המתנדב נסע בניידת משטרה, ועצר לסייע לנהג על שולי הכביש הסואן. זמן קצר לאחר מכן הוא נפגע מרכב חולף, ככל הנראה בזמן שהניח סימני אזהרה על הכביש. רופא מד"א שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו בזירה.

בנו של המתנדב, עידו, הושבע היום, למרות הטרגדיה המשפחתית, כשוטר. במשטרה כתבו על המתנדב שנהרג בעת מילוי תפקידו: "פאול השקיע ותרם רבות מזמנו לקידום המאבק בקטל בדרכים. הוא מצא את מותו בעת שהגיע לתת שירות ולסייע לנוסע במצוקה. יהי זכרו ברוך". משל הותיר אחריו שתי בנות נוספות.

זירת התאונה הקטלנית בכביש 4, הבוקר (אלירן חייט, חדשות 2)

מותו של משל נעל בוקר קטלני במיוחד בכבישי ישראל, כשעוד שלושה בני אדם נהרגו בתאונות. שני בני אדם נהרגו, אדם נוסף נפצע קשה ושניים בינוני בהתנגשות חזיתית בין משאית ורכב פרטי בכביש 57, סמוך לכפר יונה.