יהודה גליק ספג קללות וצעקות בעיר העתיקה בי-ם

פעיל הימין שנורה ונפצע אנושות לפני כמה חודשים צעד ביום חמישי האחרון ברחובות העיר העתיקה, כשתושבים ערבים החלו לקרוא לעברו: "אללה אכבר" ו"אתה עוד חי". "גם הטרור והאלימות לא ישתיקו אותנו ולא יסיתו אותנו מצדקת דרכנו - זכויות אדם וחופש ליהודים בהר הבית״, אמר לחדשות 2 Online

"לא אתן להם את מבוקשם". גליק, ארכיון (פלאש 90, יוסי זמיר)

פעיל הימין יהודה גליק, שנורה ונפצע אנושות לפני כמה חודשים מחוץ לכנס של "נאמני הר הבית", ספג צעקות וקללות מתושבים ערבים בעת שצעד בסמטאות העיר העתיקה ביום חמישי האחרון. לעבר גליק, שקיבל בשבוע שעבר אישור לעלות שוב להר הבית, הופנו קריאות "אללה אכבר" ו"גליק, אתה עדיין חי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"צעדתי ברחוב עם יהודי מקנדה, לאחר ביקור בכותל לעבר הרובע היהודי", סיפר הבוקר לחדשות 2 Online. "קבוצת מוסלמים שזיהו אותנו ניסו להפחיד בצעקותיהם, תוך שהם בעצם ממחישים לאורחי בדיוק את המציאות שעליה שוחחנו דקה קודם לכן - הניסיון של גורמי אסלאם קיצוניים להרתיע וליצור אימה כלפי יהודים בירושלים".

גליק הדגיש כי "אין לנו כל כוונה לתת להם את מבוקשם. גם הטרור והאלימות לא ישתיקו אותנו ולא יסיתו אותנו מצדקת דרכנו - זכויות אדם וחופש ליהודים בהר הבית".

פעיל הימין ציין כי מהרגע שבית המשפט הורה בשבוע שעבר למשטרה לאפשר לו לחזור להר הבית, "לא מפסיקים גורמי הטרור לעשות כל אשר לאל ידם לסכל את הביקור". הוא אמר כי הוא מקווה שגורמי הביטחון עוקבים אחרי ההתפתחויות ונערכים כמצופה מהם לדאוג שהחלטת בית המשפט תיושם, "תוך העברת מסר ברור שבירושלים לא נכנעים לטרור ולאלימות".