אותרה גופתו של המטייל שנעלם במאגר יתיר

בתום החיפושים שחודשו הבוקר, אותרה גופתו של הצעיר בן ה-19 שנכנס למאגר המים הסמוך. צוללנים הצטרפו למאמצי החיפוש. על פי הדיווח שהתקבל במשטרה, הצעיר נכנס למאגר המים עם אדם נוסף שהצליח לצאת מהמים. מאגר המים ביער יתיר, המשמש לצרכים חקלאיים בלבד, מוגדר כמקום אסור לרחצת בני אדם

סוף עצוב למבצע החיפושים בדרום: גופתו של הצעיר בן ה-19 שנכנס אמש למאגר המים באזור יתיר ונעלם נמצאה אחר הצהריים (שבת) על ידי צוללנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות משטרה, צוותי כבאות, אנשי יחידת החילוץ ערד, אנשי יחידת סוללים וצוללנים חידשו הבוקר את מבצע החיפושים שהחל אמש לאחר הדיווח על היעלמותו של הצעיר.

החיפושים אחר הנעדר, הבוקר (חטיבת דובר המשטרה)

חבר מועצת היישוב חורה שבנגב דיווח אמש כי בנוסף לצעיר שנעלם, תושב הפזורה הבדואית, ישנו צעיר נוסף שטייל באזור והצליח לצאת מהמאגר בשלום.

סנ"צ יניב שלמה, מפקד תחנת עיירות, ציין שפעולות החיפוש החלו מיד עם קבלת ההודעה על הילעמותו של הצעיר. סירה של לוחמי האש פתחה בסריקות, בסיוע המסוק משטרתי. "מעבר לתוך האזור של מאגר המים הינו מסוכן מאוד ולכן הציבור מתבקש להישמע להנחיות השוטרים ולא לעבור את הגדר", הדגיש קצין המשטרה.

החיפושים אחר הנעדר, אתמול (חטיבת דובר המשטרה)

זה אינו המקרה הראשון שבו טובעים אנשים שנכנסים למקום האסור לרחצה. בשנת 2010 טבעו למוות שלושה צעירים ששחו במאגר המים. גופותיהם נמצאו לאחר מאמצי חיפוש רבים של צוותי הצלה, מד"א וצה"ל.

מאגר המים ביער יתיר מוגדר כמקום אסור לרחצה וכניסת מטיילים לשטחו אסורה. המאגר שנמצא בדרום הר חברון נועד להשקיית שטחי חקלאות שונים באזור.