חודשו החיפושים אחר המטייל במאגר יתיר

החיפושים אחר הצעיר שנכנס למאגר המים הסמוך ליתיר חודשו עם שחר. במשטרה חוששים לחייו, וצוללנים הצטרפו למאמצי החיפוש. על פי הדיווח שהתקבל במשטרה, הצעיר נכנס למאגר המים עם אדם נוסף שהצליח לצאת מהמים אך טרם יצר קשר עם משפחתו. מאגר המים ביער יתיר, המשמש לצרכים חקלאיים בלבד, מוגדר כמקום אסור לרחצת בני אדם

החיפושים אחר הנעדר, הבוקר (חטיבת דובר המשטרה)

חודשו הבוקר (שבת) החיפושים אחר הצעיר בן ה-19 שנכנס למאגר המים באזור יתיר ולא יצא ממנו. קיים חשש כבד לחייו. כוחות המשטרה ויחידת החילוץ ערד מחוז דרום שהוזעקו כבר אמש למקום, שבו לחפש אחריו עם שחר. אליהם הצטרפו צוללנים ויחידת סוללים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חבר מועצת חורה דיווח אמש כי בנוסף לצעיר הנעדר, תושב הפזורה הבדואית, ישנו צעיר נוסף שטייל באזור והצליח לצאת מהמאגר אך טרם יצר קשר עם משפחתו.

החיפושים אחר הנעדר, אתמול (חטיבת דובר המשטרה)

סנ"צ יניב שלמה, מפקד תחנת עיירות, ציין שפעולות החיפוש החלו מיד עם קבלת ההודעה על בחור כבן 19 שנכנס למאגר המים ולא יצא ממנו. בעקבות ההודעה הופעלה סירה של לוחמי האש בשיתוף המסוק המשטרתי. שלמה הוסיף כי "מעבר הגדר לתוך אזור המאגר המים הינו מסוכן מאוד ולכן הציבור מתבקש להשמע להנחיות השוטרים ולא לעבור את הגדר".

זהו אינו המקרה הראשון באזור: בשנת 2010 טבעו למוות שלושה צעירים ששחו במאגר המים. גופותיהם של השלושה נמצאו לאחר מאמצי חיפוש רבים של צוותי הצלה, מד"א וצה"ל.

מאגר המים ביער יתיר מוגדר כמקום אסור לרחצה וכניסת מטיילים לשטחו אסורה. המאגר שנמצא בדרום הר חברון נועד להשקיית שטחי חקלאות שונים באזור.