רזי ברקאי: "אין הבדל בין מעריצי אייל גולן למאמיני עובדיה יוסף"

בריאיון שהעניק למגזין "ליידי גלובס", תקף מגיש הרדיו רזי ברקאי את מעריציו של הזמר אייל גולן, שנחשד כי קיים יחסי מין עם קטינות. "זה קהל מזרחי שומר מסורת שסולח על הכל בהערצה חסרת ביקורת לחלוטין", אמר. בריאיון הביע ברקאי התנגדות גם לתופעת הטוקבקיסטים: "לכתוב טוקבקים זה להתעסק בצואה"

ברקאי נגד מעריצי אייל גולן (פלאש 90)

מגיש הרדיו הפופולרי רזי ברקאי מתח היום (ג') ביקורת חריפה על מעריציו של הזמר אייל גולן, בצל פרשת "משחקי חברה". בריאיון שהעניק למגזין "ליידי גלובס" אמר ברקאי: "אני לא רואה הבדל בין מעריצי אייל גולן לקהל המאמינים של הרב עובדיה יוסף. זה קהל מזרחי שומר מסורת שסולח על הכל בהערצה חסרת ביקורת לחלוטין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הערצה חסרת ביקורת". אייל גולן (פלאש 90, נטי שוחט)
"קיבלתי את המכה כשנכנסתי לאתרי אינטרנט שונים, קראתי את התגובות והבנתי שיש עולם שלם שאני לא מכיר", אמר מגיש התכנית "מה בוער". "באותו עולם מסתכלים על אייל גולן כאליל שמותר לו הכל. זה בדיוק כמו מאות האלפים שליוו את הרב עובדיה יוסף, שסלחו לו על כל משוגה שלו, על כל אמירה מיותרת".

בהמשך הריאיון תקף ברקאי בחריפות גם את תופעת הטוקבקיסטים: "האנונימיות היא מפלטו של הפחדן. אין מאחוריה שום עניין של פחד לאבד מקום עבודה, נניח, או פחד מהמשטרה ומהשלטונות. זו פחדנות לשמה. מבחינתי, לכתוב טוקבקים זה להתעסק בצואה. הם עדיין חיפושיות זבל בעיניי".

"גם ברשתות החברתיות כל ממזר נהיה עיתונאי", הוסיף ברקאי. "אני יודע שיש לי עמיתים שעובדים עם זה, מקריאים טוקבקים וכדומה. הם חושבים שזו בשורה גדולה לאנושות והם טועים".