פואד בן אליעזר הובהל לבית החולים

חבר הכנסת אושפז במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים אסף הרופא לאחר שחש ברע. מצבו מוגדר קל. לפני כשנתיים וחצי אושפז בן אליעזר בשל דלקת ריאות חריפה ונזקק לטיפול רפואי מתמשך. רק לאחר 40 יום שוחרר מבית החולים

פואד בן אליעזר אושפז בבית החולים (AP)

חבר הכנסת בנימין (פואד) בן אליעזר אושפז הערב (חמישי) במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים אסף הרופא לאחר שחש ברע. מצבו מוגדר קל. "מר בן אליעזר אושפז בשל מחלת חום במצב יציב, בהכרה מלאה והוא משתף פעולה עם רופאים", נמסר מבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחודש מרס 2012 אושפז בן אליעזר בבית החולים "אסף הרופא" בשל דלקת ריאות חריפה, ונזקק לטיפול רפואי מתמשך. לדבריו, "הייתי כמעט בצד השני, ראיתי מה יש שם, אבל החלטתי לחזור". לאחר 40 יום שוחרר מבית החולים, והודה לצוות הרופאים ש"החזיר אותי מן המוות אל החיים".

במהלך התמודדותו של בן אליעזר לתפקיד הנשיא, מוקדם יותר השנה, נחשף בחדשות 2 כי הוא צפוי לעבור בקרוב השתלת כליה. בן-אליעזר הודיע כי אחד מהתורמים הוא בנו, והרגיע את מקורביו ומעריכיו: "היום זה אחד הדברים הכי פשוטים שעושים עם הטכנולוגיה הרפואית - זה לוקח שעה ואחרי זה אתה נח שבוע. אני יודע דבר אחד פשוט: אני אצא מזה יותר בריא ממה שאני עכשיו והכל יהיה בסדר".