טרגדיה באשדוד: גבר נהרג במשחק קריקט

שופט בליגת החובבנים המקומית נפצע אנוש כשכדור משחק פגע בפלג גופו העליון. לאחר שהנוכחים במקום ביצעו בו החייאה, הוא פונה לביה"ח - שם נקבע מותו. רק לפני ימים אחדים נהרג כוכב קריקט אוסטרלי בנסיבות דומות‎

תאונת קריקט קשה, היום (אשדוד-נט)

דרמה במגרש המשחקים: שופט קריקט נהרג מפגיעת כדור במהלך משחק שנערך באשדוד במסגרת ליגת החובבנים המקומית. האיש, כבן 60, נפל אל הקרקע לאחר שכדור שנחבט לעברו פגע בפלג גופו העליון. הוא התמוטט והנוכחים במקום חשו לעברו וביצעו בו החייאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למקום הוזעקו פרמדיקים של מד"א שביצעו בו גם הם פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים ברזילי באשקלון - שם נקבע מותו. למרות העובדה שאין כל חשד לפלילים, המשטרה פתחה בבדיקת נסיבות המקרה.

"כשהגעתי למקום ראיתי על מגרש הקריקט גבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כאשר אזרחים מבצעים בו פעולות החייאה על פי תדרוך טלפוני ממוקד מד"א", סיפר קובי וייס, חובש בכיר במד"א שהיה מהראשונים להגיע למקום.

"מיד התחלנו בפעולות החייאה מתקדמות שכללו תרופות, הנשמות ועיסויים, וכאשר הדופק חזר ומצבו התייצב מעט הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים ברזילי במצב אנוש", הוסיף הפרמדיק.

פיליפ יוז, ארכיון (רויטרס)

הקריקט אינו נחשב לספורט מסוכן או פיזי במיוחד, אך רק לפני ימים אחדים התרחשה טרגדיה נוספת בענף: פיליפ יוז, כוכב אוסטרלי, נפגע במהלך משחק מכדור בראשו, נפצע אנושות ונכנס לתרדמת. במשך שלושה ימים התפללו במדינה לשלומו אך לבסוף הוא מת מפצעיו.