הבן נהרג, האב התאבד באנדרטה

פחות משנה וחצי אחרי שאלי (לילוש) שטרית, תושב פתח תקווה בן 18, נהרג בתאונת דרכים – שם הבוקר אביו קץ לחייו סמוך לאנדרטה שהוקמה לזכרו. "מישל שם קץ לחייו היום, אבל הוא מת כבר שנה וחודשיים", ספד לו ידיד המשפחה, ח"כ מאיר שטרית. אלפים ליוו את האב מישל למנוחות

מישל ואלי שטרית ז"ל (פייסבוק)

טרגדיה בפתח תקווה: מישל שטרית, תושב העיר, שם הבוקר (חמישי) קץ לחייו סמוך לאנדרטה לזכר בנו שנהרג בתאונת דרכים. אלפי חברים, מכרים ובני משפחה רבים ליוו את שטרית למנוחות אחר הצהריים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מישל שם קץ לחייו היום, אבל הוא מת כבר שנה וחודשיים", אמר בהלוויה ח"כ מאיר שטרית, ידיד של המשפחה. "היום גופו הלך, אבל כולם יודעים שהוא כבר היה מת. מה גדולה אהבתו של אב לבנו".

הבן, אלי (לילוש), נפגע בתאונת דרכים בעיר בשנה שעברה - זמן קצר לפני גיוסו לצה"ל. במשך שלושה שבועות נאבקו הרופאים על חייו, עד שלבסוף נאלצו לקבוע את מותו. בני משפחתו הקימו לזכרו אנדרטה סמוך למגרש הכדורגל שבו נהג לשחק. הבוקר הגיע מישל, האב, אל האנדרטה, הניח בסמוך את חפציו האישיים ואז תלה את עצמו על עץ סמוך.

ההלוויה של מישל שטרית (עזרי עמרם (חדשות 2))

"מישל היקר לא היה הראשון שלא יכול היה להכיל אובדן של ילד", ספד לו אוריאל בוסו, ממלא מקום ראש העיר פתח תקווה וחבר המשפחה. "אין לב שיכול להכיל את הטרגדיה. אם רק היית רואה כמה אנשים הגיעו היום למענך, וכולם מרגישים שהם איבדו אח או אבא".

"חברים שלך כל כך אהבו אותך, כל כך רצו שתחיה את החיים", ספד לו עידן שטרית, בן משפחה. "רצינו שתשמח איתנו בשמחות, אבל אתה לא הצלחת. אנחנו נשמור על המשפחה שלך".

גולשים המצויים במצוקה נפשית יכולים לקבל סיוע:

סה"ר - סיוע והקשבה ברשת

עמותת "בשביל החיים" - סיוע למשפחות שיקיריהן התאבדו: 03-9640222

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית: 1201