מחווה מרגשת: שלמה ארצי חגג יום הולדת יחד עם חייל שנפצע בעזה

את ההופעה המיוחדת של שלמה ארצי לכבוד יום הולדתו חלק הזמר יחד עם אוהד בן ישי, חייל שנפצע קשה מאוד ב"צוק איתן", וחגג אתמול יום הולדת גם הוא. ארצי הקדיש לחייל הפצוע את השיר "מלך העולם", ולא השאיר אף עין יבשה כשסיפר כיצד רק לפני כמה חודשים שר לאוהד את אותו שיר - כששכב מחוסר הכרה בביה"ח. צפו בשיר המרגש

עשרות המעריצים של שלמה ארצי, שהגיעו אמש (רביעי) להופעה חגיגית לכבוד יום הולדתו של הזמר, לא ידעו עד כמה הערב הזה יהיה מרגש - בהופעה נכח גם אוהד בן ישי, שנפצע במבצע "צוק איתן", וזכה למחווה מרגשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך ההופעה סיפר ארצי על שיחת טלפון שקיבל במהלך המבצע הצבאי בעזה, בה התבקש להגיע ולבקר חייל פצוע שאושפז בבית החולים סורוקה בבאר שבע במצב קשה מאוד. "הגעתי לחדר, אתה שכבת שם בלי הכרה", אמר הזמר כשהוא פונה לאוהד.

"ההורים המדהימים שלך ביקשו ממני לשיר לך את השיר 'מלך העולם'", המשיך ארצי וסיפר בקול רועד מהתרגשות. "הייתי נבוך אבל התחלנו לשיר את השיר מסביב למיטה שלך. החזקתי לך את היד לאורך כל השיר, הראש שלך היה חבוש כולו, והסתכלתי על התמונה שלך במדי צה"ל שהייתה תלויה על הקיר".

בהמשך סיפר שלמה ארצי כיצד ליווה את אוהד ואת משפחתו ושמר איתם על קשר. "לא מזמן אבא שלך סימס לי וסיפר לי שאנחנו חוגגים יומולדת באותו יום", סיפר הזמר, והוסיף עד כמה הוא נדהם מהשיפור המדהים במצבו הרפואי של החייל הפצוע.

את אותו שיר שארצי שר לאוהד בן ישי על יד מיטת בית החולים, הוא שר לו אמש כשהוא יושב על כיסא גלגלים במועדון ה"זאפה" בתל אביב. במהלך השיר ירד ארצי מן הבמה, חיבק את אוהד ואת הוריו, וריגש את כל הנוכחים: "הקטע הזה לא השאיר אף עין יבשה באולם", סיפרה נני אדרי שנכחה בהופעה, "שלמה ארצי יצא מלך האולם".