דרמה בצפון ים המלח: חולצו 2 הצעירים שנלכדו בנחל אוג

דרמה לילית בצפון ים המלח הסתיימה: מאז שעות אחר הצהריים ניסו מחלצים להגיע אל שני צעירים שנלכדו. קשר עמם התקיים רק באמצעות הודעות SMS. מסוק הוזנק והשניים חולצו ופונו לקבלת טיפול רפואי, מצבם לא ברור

אחרי שעות ארוכות שבהן היו תקועים שני צעירים על גדת נחל אוג בצפון ים המלח, הצליחו אנשי יחידת 669 לחלץ את השניים. השניים פונו באמצעות מסוק לבית החולים קפלן ברחובות ומצבם כרגע עדיין אינו ברור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות האחרונות עמדו השניים על אי בתוך זרימת הנחל. במשך כל אותן שעות המשיך גשם עז לרדת במקום ומפלס הנחל עלה בהדרגה, מה שהעלה את חששם של כוחות החילוץ.

מלבד אנשי יחידת החילוץ "מגילות" ואנשי יחידת 669, הוזנקו למקום גם 18 חברי יחידת חילוץ גליל כרמן שהיה באזור לשם אימונים. מלבדם הוזעקו גם חמישה מחלצים נוספים של מגילות לסייע בחילוץ באמצעות סנפלינג.

עשרות מחלצים השתתפו במבצע (יחידת חילוץ מגילות)

בשל רעש הזרימה העז לא הצליחו כוחות החילוץ לשוחח עם הנערים, והקשר עמם התקיים רק באמצעות הודעות SMS. מדובר היה בחילוץ מורכב ביותר שכלל עשרות בני אדם שניסו לסייע לשניים באמצעות מסוק, חבלים, יתדות וסירת ראפטינג.  

מוקדם יותר סיפר לחדשות 2 Online ניתאי רייש, דובר יחידת חילוץ "מגילות", כי למקום הוקפץ מסוק צבאי. "שני המטיילים נמצאים על אי בתוך הנחל כשהמים מקיפים אותם ומפלס הנחל רק עולה. יורד פה גשם זלעפות".