בעקבות הדרבי: עונש כבד למכבי והפועל תל אביב

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל סיפק את תגובתו לאירועים האלימים שאירעו בשבוע שעבר סביב משחק הדרבי בין הפועל למכבי תל אביב. בפסק דין שפירסם, הודיע בית הדין על החלטתו לגרוע שתי נקודות לכל אחת מהקבוצות, והורה בנוסף גם על סגירת יציעי האוהדים השרופים בבלומפילד

מענישים את האוהדים דרך הקבוצה. קטטת האוה (חדשות 2)

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל, הודיע היום (שלישי) על החלטתו לגרוע שתי נקודות לקבוצות הפועל ומכבי תל אביב, בעקבות פיצוץ משחק הדרבי בין השתיים בשבוע שעבר. כמו כן, הורה בית הדין על סגירת יציעים מרכזיים באצטדיון בלומפילד בארבעת משחקי הליגה הקרובים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שבוע לאחר האירועים האלימים שקטעו את משחק הדרבי בין הפועל למכבי תל אביב, אמר היום בית הדין של ההתאחדות את דברו והכריז על החלטתו לגרוע שתי נקודות מהקבוצות שאוהדיהן היו מעורבים בקטטות.

בנוסף הורה בית הדין על סגירת היציעים 4, 5, 10, 11 בבלומפילד, מהם פרצו האוהדים המתפרעים אל המגרש, ולאחר מכן השתתפו בקטטה שפרצה מחוץ לדיון שנערך בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

בקבוצת הפועל תל אביב מתחו ביקורת על ההחלטה, וטענו כי אין כל הלימה בינה לבין נימוקיה. "לאחר קריאה מדוקדקת של ההחלטה סבור המועדון כי ההחלטה, החל מהנמקותיה וכלה בתוצאתה הינה החלטה בלתי סבירה, בלתי הוגנת וקיצונית", נמסר מהמועדון. "עובדות אלו יקלו על הערעור אשר יוגש בימים הקרובים".