חולון: בן 12 שרד נפילה מהגג במהלך מסיבת יום הולדת

נער בן 12 נפל מגג בניין בחולון במהלך מסיבת יום הולדת פרועה שערכה חברתו לכיתה. למרבה המזל, חבלי כביסה שנמתחו ממרפסת הקומה הראשונה בלמו את הנפילה והוא סבל מפציעות קלות בלבד. גילי, השכנה מלמטה, הייתה במקום וניגשה להרגיע את הילד עד לפינויו

שרד את הנפילה

מסיבת יום ההולדת כמעט הסתיימה באסון: נער בן 12 מחולון נפל מגג בניין בן ארבע קומות במהלך חגיגת יום ההולדת של חברתו לכיתה. למרבה המזל, נבלם הילד על ידי חבלי הכביסה שנמתחו מחלון הקומה הראשונה - וכך ניצלו חייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גילי, פסיכולוגית מחברת "טיפול קרוב" - פסיכולוגים בסקייפ לישראלים בעולם, עסקה במתן טיפול דרך המחשב כששמעה את הקולות הרמים שבקעו מהגג שמעליה. היא נאלצה לעצור את הטיפול עקב הצעקות וכשעלתה לבדוק מה קרה גילתה שהמסיבה יצאה מכלל שליטה, שהילדים משחיתים ציוד ואף מטפסים על דודי השמש.

הדירה בחולון, אתמול

"קראתי להם לרדת מיד וחזרתי לדירה", שחזרה גילי בשיחה עם חדשות 2 Online, "פתאום שמעתי זכוכית מתנפצת ושמעתי שמישהו נפל. הזעקתי את מד"א וראיתי שהילד תקוע בסוף הפיר, בין קומת הקרקע לקומה הראשונה".

"ראיתי היכן הוא ממוקם, ליד חלון דירתה של חברתי", סיפרה הפסיכולוגית. "למרבה המזל היה לי מפתח, נכנסתי לדירה והגעתי אליו. הרגעתי אותו ואמרתי לו שיסתכל רק אלי ולא למטה, וידאתי שהוא לא זז בשביל הגב שלו. אם הוא היה זז ימינה או שמאלה הוא היה נופל".

גילי התקשרה לאמו של הילד, וניסתה להסביר בעדינות לסבתא שענתה במקומה את שקרה. "אמרתי לה שהוא נחתך קצת, היא לא הבינה מה קורה", הסבירה. צוותי החילוץ הגיעו במהרה למקום, והעניקו לילד טיפול. "היה מסובך לחלץ אותו כי היה צריך לקבע אותו בזמן שהוא עדיין בתוך הפיר". למרבה המזל, האירוע הסתיים ללא פגיעה בלתי הפיכה לילד, שניצל מנפילה מגובה רב.