דליפת האמוניה: החתן והכלה חיכו - האורחים לא הגיעו

אירוע דליפת הגז באזור התעשייה בעמק חפר החריב לפחות שתי חתונות שעמדו להתחיל. "לא ניקח מהם שקל נוסף", הבטיח מנהל גן אירועים באזור התעשייה

דליפת הגז בעמק חפר (חדשות 2)

החתן והכלה כבר עמדו בפתח, האורחים הראשונים הגיעו - אבל לפחות שתי חתונות בוטלו הערב באזור התעשייה עמק חפר בשל דליפת האמוניה המסוכנת ממפעל במקום. אכזבה רבה נרשמה אצל הזוגות הטריים, וגם בקרב האורחים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מגן האירועים "שמיים וארץ", שם הייתה אמורה להתקיים הערב חתונה, פינו כוחות הכיבוי כ-100 אורחים שהספיקו להגיע למקום. "החלטנו יחד עם בני הזוג לבטל את החתונה", סיפרו בהנהלת המקום. "החתן והכלה נשארו פה והם לקחו את זה קשה. זו ההחלטה הנכונה, אבל לנו היה מאוד קשה לקבל אותה".

עם זאת, בהנהלת הגן הבטיחו לקיים את החתונה במועד אחר, מבלי לגבות עלות נוספות מהמשפחה. "זה לא יעלה להם שקל", הבהירו המנהלים.

גם בגן אירועים נוסף במקום בוטלה החתונה רגע לפני החופה. "אנחנו בודקים עכשיו מה לעשות", סיפרו מנהלי המקום. "ככל הנראה ניאלץ לקיים את האירוע בשבוע הבא". ‎

האורחים נאלצו לחזור לאחור (חדשות 2)

"היינו רגועים"

רועי חדד היה בדרך לאחת החתונות הללו, ונאלץ לחזור על עקבותיו. "הייתי בדרכי לחתונה אבל אז המשטרה חסמה את הדרך", סיפר. "חיכינו כמה דקות ברכב, אך לצערי נאלצנו לחזור הביתה כי הבנו שהאירוע בוטל".

בפיצריה באזור הבינו לבד בשלב מוקדם של הערב שמשהו לא בסדר. "היה אצלנו אירוע מצומצם של יום הולדת", סיפרה עדן, עובדת המקום. "בשלב מסוים אחראי המתחם יצא החוצה והריח ריח מוזר, ואז הוא הורה לנו להתפנות לממ"ד. לא הבנו מה קורה, אבל היינו רגועים".