דרבי הכדורסל יאובטח בידי שוטרים

על רקע המתיחות הרבה בין מכבי והפועל תל אביב, צפויות קבוצות הכדורסל של המועדון להיפגש למשחק טעון ורווי מתחים. במשטרה מפיקים כבר עכשיו לקחים מתקרית תקיפתו של שחקן מכבי תל אביב בבלומפילד, והודיעו על אבטחת דרבי הכדורסל

הפיקו את הלקחים. (חדשות 2)

במשטרה בולעים את הביקורות על אוזלת ידה במניעת אירוע התקיפה אמש (שני) של שחקן מכבי תל אביב בכדורגל ערן זהבי בידי אוהד, ונערכים בכוחות מתוגברים כדי לאבטח את דרבי הכדורסל שמתוכנן בשבוע הבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על רקע המתיחות הרבה השוררת בין אוהדי הפועל ומכבי תל אביב, במשטרה מפיקים לקחים מהתקרית האלימה על כר הדשא בבלומפילד ונערכים לקראת דרבי הכדורסל שצפוי להיערך בין המועדונים ביום שני הבא.

בעקבות הביקורות החריפות שנמתחו על תפקודה הלקוי של המשטרה באי מניעת עליית האוהד הזועם למגרש, החליט מפקד המחוז ניצב בנצי סאו שלא לקחת סיכונים מיותרים וקבע כי לנוכח המתיחות הרבה יאבטחו כוחות המשטרה את משחק הכדורסל במקומן של חברות האבטחה הפרטיות.

בימים הקרובים צפויה לקום ועדת בדיקה בראשותו של סגן מפקד המחוז, תת-ניצב יורם אוחיון, שתחקור את השתלשלות האירועים שקדמה לתקרית במשחק אמש, וכן תדון באפשרות כי משחקי ספורט בעלי פוטנציאל נפיץ יאובטחו מלכתחילה בידי שוטרים.