זקן מתייצבת בבית המשפט ללא מדי האסיר

ראש לשכת רה"מ לשעבר, שתעיד נגדו לראשונה עם הפתיחה המחודשת של המשפט בפרשת טלנסקי, מגיעה לדיון בלבוש רגיל. בשב"ס אפשרו לזקן להגיע לבית המשפט ללא המדים שאותם היא לובשת בכלא והסבירו את האישור החריג: "מדובר בבקשה שיפוטית"

תגיע בלבוש רגיל, שולה זקן (חדשות 2)

עוד הקלה לשולה זקן: ראש לשכת ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט מתייצבת הבוקר (שני) לדיון במשפט טלנסקי ללא מדי האסיר. זאת, בעקבות אישור שקיבלה משב"ס - בניגוד לנוהג שלפיו חוייבו אישי ציבור ללבוש את המדים שעמם הם מסתובבים בכלא עם יציאתם לדיונים משפטיים או בעת קבלת ביקורים של בני משפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעבר ויתר הנשיא לשעבר משה קצב על קבלת ביקורים של בני משפחתו, לאחר שסירב ללבוש את מדי האסיר, אך לבסוף התרצה. כמו כן, זכור התיעוד של שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון במדים הכתומים במהלך דיון בבית המשפט.

בשירות בתי הסוהר הסבירו שמדובר ב"בקשה שיפוטית", אולם פרקליטיה של זקן מכחישים ואומרים כי הם לא מכירים בקשה כזאת.

עדות ראשונה נגד הבוס המיתולוגי, זקן ואול (אורי לנץ, פלאש 90)

הבוקר, בפעם הראשונה מאז צצו ההאשמות נגד אולמרט, תעיד נגדו זקן - אשת סודו וראש לשכתו במשך שנים. זקן, המרצה עונש מאסר בגין הרשעתה בפרשת הולילנד, תעיד במסגרת פתיחתו מחדש של המשפט בפרשת טלסנקי, כשבמהלך הדיון יושמעו לראשונה הקלטות של שיחות שקיימה עם אולמרט - שתוכנן היה אסור לפרסום עד כה.

הפרקליטות תנסה, באמצעות עדותה של זקן לצד הקלטות שנחשפות לראשונה, להרשיע את ראש הממשלה לשעבר בפרשה שבה זוכה בעבר. המטרה שעומדת לנגד עיני התובע של מחוז ירושלים היא להוכיח לבית המשפט שאולמרט השתמש בכספים של אורי מסר לצרכיו הפרטיים.

זקן, ששירתה את ראש הממשלה לשעבר במשך שנים רבות, תגיע לדיון מבית הכלא נווה תרצה, שם היא מרצה עונש המאסר בשל הרשעתה בתיק הולילנד.