גורמים במשטרה: "עוזרת הבית של פריינטי מודה שבדתה הכל"

לאחר שמפקד מחוז ירושלים במשטרה ניצב יוסי פריינטי הודיע במפתיע על התפטרותו, כשברקע פרשה ישנה במסגרתה טענה אישה שהועסקה בניקיונות בביתו כי ניצל אותה מינית, מודה העוזרת כי בדתה את התלונה. היא אמרה לגורמי משטרה כי מצפונה מייסר אותה והודתה: "הוא לא רצה אותי ואני הייתי מאוהבת בו"

עוזרת הבית הודתה ששיקרה, ניצב בדימוס פרי (חדשות 2)

עוזרת הבית של מפקד מחוז ירושלים שפרש ניצב יוסי פריינטי, שהתלוננה בעבר כי ניצל אותה מינית, חוזרת בה ומודה: "בדיתי הכל" - כך פרסמה הבוקר (א') כתבת גל"צ הדס שטייף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשבוע שעבר פרש מהמשטרה ניצב פריינטי, כשברקע פרשה ישנה במסגרתה טענה עוזרת הבית, שעסקה בניקיון דירתו בירושלים, כי ניהלה איתו יחסים רומנטיים במשך שנתיים, וכי הטריד אותה מינית.

הפרשה הזאת הגיעה כבר לפני שלוש שנים למחלקה לחקירות שוטרים, שם נמצא כי לא היו דברים מעולם והוחלט לסגור את התיק. למרות זאת, העוזרת המשיכה להפיץ את טענותיה ופנתה לעיתונאים.

חוששת מתביעת דיבה

בסוף השבוע היא התקשרה לגורמים שונים במשטרה, במשרד לביטחון פנים ולעורכת דין, וביקשה להודות כי בדתה את הדברים מליבה. היא טענה בפניהם כי מצפונה מייסר אותה והודתה כי מעולם לא היה בינה ובין פריינטי כל קשר אינטימי או מגע גופני כלשהו. "הוא לא רצה אותי ואני הייתי מאוהבת בו", הודתה.

החשש שלה להיחשף ולהשמיע את קולה היא האפשרות שפריינטי יתבע אותה תביעת דיבה. האישה אומרת כי היא מבקשת להיפגש עם השר לביטחון הפנים, ולספר לו את האמת, בלבד שיספקו לה הגנה מפני תביעת דיבה.