"יפה שלי, בא לי להתעורר מהסיוט"

כשהוא עדיין מאושפז בבית החולים בנפאל, בן זוגה של עומר שמש שנהרגה בתאונה הקטלנית נפרד ממנה בכאב. "הדמעות לא מפסיקות לרדת", כתב לה. "יש לי עוד כל כך הרבה מה לספר, לעשות ולחוות איתך, את תמיד אצלי בלב". האזינו לעדותו של בן הזוג בשיחה עם חדשות 2

"אני שוכב בבית החולים והדמעות לא מפסיקות לרדת", כך בפוסט מרגש שהעלה היום (שבת) לפייסבוק נפרד אייל אנקור מבת זוגו, עומר שמש בת ה-21 שנהרגה אתמול בתאונה הקטלנית בנפאל. אייל היה עמה באוטובוס, נחשב תחילה לנעדר ובהמשך נמצא כשהוא פצוע. הוא הועבר לבית החולים בעיר סמוכה ומתקשה כעת לעכל את האובדן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"יפה שלי, בת זוג שלי, החברה הכי טובה שלי, הנפש התאומה שלי - בא לי להתעורר מהסיוט הארור הזה ושתחזרי אלי", כתב אנקור לבת זוגו, כשהוא שוכב במיטת בית החולים ומנסה להתאושש מפציעותיו. "יש לי עוד כל כך הרבה מה לספר לך, לעשות איתך, לחוות איתך. את תמיד אצלי בלב".

בני הזוג במהלך הטיול, ארכיון (פייסבוק)

אל הפוסט המרגש הוסיף אנקור תמונה של השניים במהלך הטיול בנפאל, שבה הם נראים מאושרים מרגעים משותפים בנופיה עוצרי הנשימה של המדינה. עשרות חברים ומכרים של השניים מיהרו לכתוב דברי ניחומים, איחלו לו החלמה מהירה וביקשו לחזק אותו בשעתו הקשה.

התאונה הקטלנית, אתמול (רויטרס)

בני הזוג הצעירים טיילו במזרח ורק בתקופה האחרונה הגיעו לנפאל. לפני ימים ספורים אף היו באזור רכס האנאפורנה שבו אירעה סופת השלגים שגבתה את חייהם של ארבעה ישראלים נוספים. כבר אז הביעו חבריהם של השניים דאגה לנוכח השהות באזור שהפך למסוכן.

שירה מיכאל דבוש, ארכיון (פייסבוק)

בהתהפכות האוטובוס נהרגה גם שירה מיכאל דבוש בת 30 מרמת גן. דבוש היא רופאה במקצועה שיצאה לטיול יחד עם בן זוגה לאחר שסיימה בהצטיינות התמחות בבית החולים "העמק" בעפולה, ורגע לפני שהחלה בתפקיד חדש. "שירה הייתה אהובה על כל מכריה וחבריה הרבים. בחורה צנועה ואוהבת אדם והפיצה סביבה אור ושמחת חיים וטוב אין קץ. היא הייתה בתה היחידה של אסתר דבוש והייתה כל עולמה", סיפרו מכריה.

משרד החוץ נמצא בקשר עם משפחותיהן של השתיים, ושגריר ישראל בנפאל פועל יחד עם חברות הביטוח והגורמים הרלוונטיים להשבת גופותיהן ארצה.