דליית אל כרמל: כתבות "דאע"ש" על קיר במגרש הכדורגל

בפעם השנייה בתוך שבועיים כתובת הנושאת את שם ארגון הטרור הרצחני נמצאה בדליית אל כרמל. הפעם זה קרה על קירות של מגרש הכדורגל שבכפר, המשטרה פתחה בחקירה

הכתובת שנמצאה, היום (קבוצה 5)

אלמונים ריססו בשעות הלילה כתובות הנושאות את שם ארגון המדינה האסלאמית (דאע"ש) על קיר מגרש הכדורגל ביישוב דליית אל כרמל. שוטרי תחנת חיפה הגיעו למקום לאחר שהתקבלו תלונות מצד תושבים ופתחו בחקירת נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר תושב הכפר כי כבר לפני שבועיים אירע מקרה דומה שבו רוסס שם ארגון הטרור הרצחני באזור וכי הכתובת נמחקה. גם במשטרה מאשרים כי מדובר באירוע השני שנחקר בעת האחרונה.

"מישהו מנסה להתגרות" (קבוצה 5)

"ממש לא מובן מה המניע ולמה זה נעשה אבל מה שבטוח זה שמישהו מנסה להתגרות בתושבי דלייה וזה ממש לא כדאי", אמר אדם נוסף המתגורר בסמוך למגרש הכדורגל שקירותיו הושחתו.

"כל אזכור השם ותמיכה בדע"ש, מחייב את משטרת ישראל וכוחות הביטחון לטיפול נקודתי ומיוחד בסוגיה", אמר ראש המטה להקצה דתית, סגן השר לשעבר איוב קרא למשלחת יו"רים צעירי מפלגות באירופה. "זו לדעתי התופעה הקשה ביותר שחווה המזרח התיכון מאז מלחמת העולם השנייה".

בחודשים האחרונים נאבקת המשטרה בגילויי ההזדהות של קומץ במגזר הערבי בארגון הטרור שמטיל את אימתו בשטחים נרחבים בעירק ובסוריה. במערכת הביטחון מעריכים כי עשרות ישראלים הצטרפו לארגון, ואחדים מהם נהרגו בקרבות. בדליית אל כרמל, סמל לדו קיום, מנסים להרחיק עצמם ככל האפשר מהכתובות שרוססו בשטחם.