סיפור אהבה טרגי: המשפחות סרבו לאפשר לזוג להינשא, הצעירים ניסו להתאבד

צעיר בן 19 וצעירה בת 18 התאהבו, אך משפחותיהם התנגדו למערכת היחסים. בניסיון לרכך את עמדותיהם, החליטו השניים להתארס, אלא שאז איימו ההורים בניתוק קשרים. מיואשים, לקחו השניים כדורים והנער דקר את חברתו. כשחשב שהיא מתה עלה על גג וניסה לדקור גם את עצמו, אלא שהיא נשארה בחיים

סיפור האהבה הסתיים בניסיון התאבדות: זוג נערים, בן 19 ובת 18 מנתניה, ניסו לשים קץ לחייהם לפנות בוקר (שבת) לאחר שהוריהם הביעו התנגדות לכך שיינשאו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השניים, תלמידים מצטיינים ללא עבר פלילי, הכירו זה את זו לפני מספר שנים, אולם משפחותיהם התנגדו בתוקף למערכת היחסים. בני הזוג המאוהבים הבינו שאין סיכוי שיוכלו להמשיך בכך, ולכן החליטו להציב בפני ההורים עובדות בשטח - ולהתחתן. השניים התארסו לפני מספר שבועות בנוכחות מספר חברים של בני הזוג. לאחר מכן, הגיעו הצעירים לבשר את הבשורה להוריהם.

למרות תקוותם של השניים, כי הידיעה בדבר חתונתם העתידית תביא לריכוך עמדות, הוריהם של השניים הביעו התנגדות נחרצת למהלך ואף הפעילו עליהם לחץ נוסף. מששמעו על דבר החתונה, דרשו ההורים מבני הזוג להכריע בין בחיר לבם - לבין ניתוק מוחלט מבני המשפחה.

ניסיון התאבדות על גג בית הספר

כשהם מיואשים מדברי ההורים, החליטו השניים לשים קץ לחייהם. מחקירה ראשונית עולה כי בתחילה הם ככל הנראה נטלו כדורים, ולאחר מכן עלה החשד שהנער דקר את חברתו באמצעות סכין, וכשחשב שארוסתו מתה - ניסה לשים קץ לחייו.

לאחר שחשב שבת זוגו ללא רוח חיים, עזב את המקום, עלה על גג בית הספר "יונתן" בעיר ודקר את עצמו מספר פעמים בפלג גופו העליון. לאחר זמן מה התעוררה הנערה והחלה לזעוק לכל עבר.

 עוברי אורח ששמעו את הצעקות הזעיקו את המשטרה ואת צוותי מד"א שמצאו אותה במצב קל-בינוני. השוטרים שהגיעו לזירה הבינו כי הנער נמצא על גג בית הספר ועלו אליו, שם מצאו את הנער במצב קשה ופינו אותו לבית החולים "לניאדו" בעיר.

"חקירה מורכבת"

במשטרת נתניה פתחו בחקירה נגד הנער החשוד בניסיון רצח והתאבדות. במקביל הנערה תוחקרה ושוחררה לביתה.

מפקד תחנת נתניה נצ"מ דורון תורג'מן הבהיר כי בפני השוטרים עומדת מלאכת חקירה לא פשוטה מאחר ומדובר במקרה מורכב. "מדובר באירוע קשה שבו מצאנו את הנערים פגועים, אנחנו לומדים את הפרטים וככל שמתקדמים מבינים עד כמה היא מורכבת", הסביר.

נצ"מ תורג'מן הבהיר כי הנער, המאושפז כעת בבית החולים, נמצא כעת תחת משמורת במעמד של עצור. "קשה לדלות פרטים נוספים מאחר ומצבו הרפואי אינו מאפשר לחקור אותו", טען. "כשמצבו ישתפר הוא יובא להארכת מעצר, ואם לא, הדבר ייעשה בהעדרו".