התאונה הקשה בערד: מת מפצעיו הנהג הפוגע

בבית החולים סורוקה בבאר שבע נקבע מותו של נהג המכונית הפוגעת בתאונת הדרכים הקטלנית שאירעה בכביש 31 בשבוע שעבר, בה נהרגו אב ובתו בת ה-4. המשטרה ממשיכה לחקור האם נהג תחת השפעת אלכוהול

הנהג מת מפצעיו. זירת התאונה בשבוע שעבר (דוברות מד"א)

נהג המכונית הפוגעת בתאונת נדרכים הקטלנית בנגב בשבוע שעבר מת הבוקר (שבת) מפצעיו בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך השבוע האחרון אושפז הנהג במחלקת טיפול נמרץ של בית החולים כשמצבו מוגדר קשה. חקירת המשטרה העלתה כי ברכבו נמצא בקבוק מסוג וויסקי, וכן נבדק החשד האם נהג תחת השפעת אלכוהול.

בתאונה הקשה נהרגו אב ובתו בת ה-4, במהלך נסיעה בכביש 31 בין ערד לים המלח. צוותי מד"א שהוזעקו לזירה קבעו את מותו של האב במקום והעניקו טיפול ראשוני לאשתו של ההרוג ולשתי בנותיהם, בנות 7 ו-4, שהיו עמו במכונית. הן פונו במסוק מד"א ובמסוק צבאי לבית החולים לסורוקה, אך כעבור מספר שעות נקבע גם מותה של הפעוטה בת ה-4.

הבקבוק שנמצא ברכבו של הנהג

חשד: אחד הנהגים ביצע עקיפה אסורה

במהלך השבוע חל שיפור במצבה של הילדה בת ה-7 שנפצעה בתאונה. היא נותחה, הועברה להמשך טיפול ביחידה לטיפול נמרץ ילדים ושבה להכרתה. שיפור חל גם במצבה של האם שנפצעה קשה, לאחר שהשבוע התעוררה והחלה לנשום בכוחות עצמה.

מפרטי חקירת המשטרה עולה כי שני כלי הרכב הפרטיים התנגשו זה בזה חזיתית בקטע הכביש שבין ערד לים המלח, זאת לאחר שאחד מהנהגים ככל הנראה ביצע עקיפה אסורה.