האם שאיבדה בעל ובת בתאונה: "לא יודעת איך אתחיל חיים מהתחלה"

לפני שלושה ימים נפגעה משפחת אילצ'נקו בתאונה בדרכה חזרה מים המלח, והאב איגנט ובתו מאיה נהרגו. האם ריבה, שנפצעה גם היא בתאונה, הביעה כעס כלפי הנהג הפוגע: "אני כועסת עליו, כששותים לא נוהגים". את אשת הנהג הפוגע, שטיפלה בה ובמשפחתה, דווקא הייתה שמחה לפגוש: "אני חושבת שהייתי רוצה לדעת ממנה יותר"

"הכעס שלי על הנהג נוראי": ברגע אחד איבדה ריבה אהרוני-אילצ'נקו את בעלה איגנט ואת בתה מאיה בת הארבע בתאונה בכביש 31, בזמן שהמשפחה חזרה מנופש באזור ים המלח. ריבה, שנפצעה גם היא בתאונה, מתקשה לעכל ולסלוח לנהג הפוגע: "אני רוצה שהוא יהיה במקומי אבל קשה לי לאחל משהו רע לאנשים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני איבדתי משפחה, אני איבדתי בעל, מישהו שיקר לליבי ואיבדתי את הבת הקטנה שלי. אני לא יודעת איך אני אתחיל מהתחלה את חיי", מספרת אהרוני ששוחררה מבית החולים. התאונה אירעה כאשר שבה המשפחה מכיוון ים המלח: ריבה נרדמה בנסיעה והתעוררה רק כשכוחות מד"א חילצו אותה מהרכב. היום (שלישי) משחזרת האם את מאורעות אותו יום: "אני זוכרת שנפתחה הדלת ומישהו גדול הסתכל עליי ואמר לי: 'את יודעת מה קרה? את זוכרת מה קרה?' חשבתי שזה חלום. הוא אמר: 'לפה תביאו שק מתים'".

מחקירת התאונה עולה כי רכב שנסע בנתיב הנגדי חצה באופן מסוכן קו רצוף, עקף ניידת ומשאית עד שפגע ברכב המשפחה. גם הנהג הפוגע, שברכבו נמצא בקבוק וויסקי ונבדק החשד שנהג בשכרות, נפצע קשה ועדיין מאושפז בבית החולים. "אני כועסת עליו, זה כעס נוראי מאימא שאיבדה ילדה", אמרה ריבה.

זירת התאונה, סוף השבוע האחרון (דוברות אגף התנועה)

בצירוף מקרים מצמרר, אשתו של הנהג הפוגע טיפלה במשפחה הנפגעת: "הייתי רוצה שהיא תבוא לפה - לא הייתי כועסת עליה, אני חיכיתי לה. לא יודעת אם היא טיפלה במאיה, אבל אני חושבת שהייתי רוצה לדעת יותר", אומרת ריבה.

לאחר שאיבדה שניים מבני משפחתה, ונפצעה יחד עם בתה השנייה, מבקשת מכל הנהגים שייזהרו בכביש ולא ינהגו בשכרות: "כששותים לא נוהגים - חשוב להבין את זה. אם לא חבל לכם על החיים שלכם, תחשבו על החיים של אחרים". לדבריה, "אני לא רציתי להיראות ככה, אני רוצה לראות את עצמי יפה במראה, אני רוצה בעל ומשפחה".