הגשם שעלול להרוס את תכניות החג

אם אתם מתכננים לבלות את ימי חול המועד בטיולים בחיק הטבע כדאי לחשב מסלול מחדש ואולי להימנע מבילוי בשטח הפתוח, מפני שגשם מקומי צפוי היום ומחר בצפון ובמרכז. גם בחג עצמו עומד לרדת גשם שייפסק רק בשעות הערב. לעומת זאת סוף השבוע יהיה מסביר פנים הרבה יותר, עם מזג אוויר נוח ועלייה בטמפרטורות

חול המועד סוכות בעיצומו ורבים מתכננים לצאת אל חיק הטבע, לפארקים ולפיקניקים, ולנצל את ימי החג לטיולים. אבל מזג האוויר מתעתע ורגע אחרי שהשמש יוצאת הגשם עשוי להפתיע אותנו באמצע הטיול. אז כיצד כדאי לתכנן את הבילוי בימי החג?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גם היום וגם מחר צפוי גשם מקומי בצפון ובמרכז. בחג עצמו, ביום חמישי הקרוב, יהיה קריר עם גשם קל מקומי שייפסק בשעות אחר הצהריים - כך שאולי עדיף שלא לבלות בפיקניק בשטח הפתוח. יחד עם זאת לא צפויות רוחות חזקות והטמפרטורות במגמת ירידה.

סוף השבוע עומד להיות מסביר פנים הרבה יותר לטיולים - ביום שישי צפוי מזג אוויר נוח עם עלייה קלה בטמפרטורות ולא צפוי גשם. בשבת יהיה חם מהרגיל לעונה.

הטמפרטורות החזויות להיום: בתל אביב - 27 מעלות, בירושלים - 24 מעלות, בחיפה - 24, בקצרין - 26, בים המלח - 31, באשקלון - 26, בבאר שבע - 27 ובאילת - 32 מעלות.