על כיסא גלגלים: האם ספדה למאיה ובעלה

כשמצבה עדיין מוגדר בינוני הגיעה רבקה הילצ'נקו, אם המשפחה שנפגעה בתאונת הדרכים הקטלנית בנגב, להיפרד מבעלה ובתה בת ה-4 שנספו. "לעולם לא אשכח את החיוך שלך מאיה", אמרה בכאב ולא השאירה עין יבשה, "נשתדל להיות חזקים"

בבית העלמין ירקון הובאו הערב (שני) למנוחות איגנט הילצ'נקו בן 30 ובתו בת ה-4 מאיה, שנהרגו בתאונת הדרכים הקשה שלשום בצומת חתרורים בנגב. רבקה הילצ'נקו, אם המשפחה שנפצעה בתאונה באורח קשה, הגיעה לבית העלמין על גבי כיסא גלגלים על מנת להספיד את בעלה ובתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני לא אשכח אותך, את התלתלים שלך, איך שאת יודעת לאהוב, את תמיד תהיי בלב שלי", ספדה האם בדמעות לבתה הקטנה. "אני אוהבת אותך, לא אשכח אותך לעולמים", ספדה לבעלה. אתמול חל שיפור במצבה של האם ושל בת נוספת שנפצעה בתאונה והיום הן הועברו לבקשתן לבית החולים תל השומר.

זירת התאונה בכביש 31 (דוברות מד"א)

במקביל חלה היום הידרדרות במצבו של נהג הרכב הפוגע, שנפצע גם הוא באורח קשה. מבית החולים סורוקה בבאר שבע נמסר כי מצבו קשה מאוד ולא יציב והוא מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ כללי.

אתמול פורסם כי המשטרה חוקרת חשד לפיו נהג הרכב הפוגע היה שיכור בזמן תאונת הדרכים הקטלנית. תמונה שהגיעה לידי חדשות 2 Online נראה בקבוק וויסקי שנמצא מתחת למושב רכבו. כמו כן, בדיקת דם ראשונית שנערכה לנהג הרכב הפוגע העלתה כי כמות האלכוהול בדמו בשעת התאונה הייתה גבוהה פי 2 מהמותר בחוק.

בקבוק הוויסקי שנמצא ברכב

מפרטי חקירת התאונה עולה כי שני כלי הרכב הפרטיים התנגשו זה בזה חזיתית בקטע הכביש שבין ערד לים המלח, זאת לאחר שאחד מהנהגים ככל הנראה ביצע עקיפה אסורה. לצד השיפור שחל במצב הפצועים, ממשיכה המשטרה בחקירת נסיבות החקירה.

תמיר סטיינמן השתתף בהכנת הידיעה.