הפצועה מהתאונה בדרום עודכנה: בעלך ובתך נהרגו

רגעים קורעים לב התרחשו בבית החולים סורוקה כשהעובדים הסוציאליים נאלצו לבשר לאם שנפצעה בתאונה הקשה בדרום כי בעלה ובתה נהרגו. שיפור קל חל במצבה ובמצב בתה הבכורה שנפצעה גם היא בתאונה

בשורת איוב בבית החולים, היום (חדשות 2)

בבית החולים סורוקה בבאר שבע עדיין מאושפזת אם משפחת הילצ'נקו שנפצעה בינוני עד קשה בתאונת הדרכים הקטלנית שהתרחשה אמש בצומת חתרורים שבנגב. הבוקר חל שיפור קל במצבה, ועובדים סוציאליים מטעם בית החולים נאלצו לעדכנה אודות התוצאות הטראגיות של התאונה - בעלה איגנט ובתה הקטנה מאיה נהרגו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האם, שסובלת מפגיעות במערכת השלד והעין עודכנה גם במצבה של בתה בת ה-7 ששרדה את התאונה, שגם במצבה חל הבוקר שיפור משמעותי. מבית החולים נמסר כי התעוררה ונושמת בכוחות עצמה. "מצבה של האם השתפר", סיפר פרופ' יוחנן פייזר, סגן מנהל המרכז הרפואי הדרומי. "בתה עוברת ניתוח בגפיים".

התאונה הקשה, אתמול (חדשות 2)

לצד הסיפור הקשה של משפחת הילצ'נקו, מתרחשת דרמה אנושית נוספת בבית החולים: לאחר שהגיעו הפצועים לחדר המיון התברר כי אשתו של החשוד בפגיעה היא אחת הרופאות המטפלות בניצולות התאונה. הרופאה היא כירורגית ילדים מומחית שלצד הידיעה כי בעלה מאושפז בעצמו במצב קשה, התפנתה על מנת להמשיך בתפקידה.

"אשתו של אחד הפצועים היא רופאה כירורגית, רצה הגורל ובעלה בין הפצועים", סיפר פרופ' פייזר. "אחרי שטיפלה באחת הפצועות נאלצה לטפל בבן משפחה ולסעד אותו בצורה ראויה. הרופאה היא בכירה אצלנו בביה"ח. מוערכת מאוד. היא ביקשה לשמור על פרטיותה וראוי שנכבד זאת".

מפרטי חקירת המשטרה עולה כי שני כלי הרכב הפרטיים התנגשו זה בזה חזיתית בקטע הכביש שבין ערד לים המלח, זאת לאחר שאחד מהנהגים ככל הנראה ביצע עקיפה אסורה. לצד השיפור שחל במצב הפצועים, ממשיכה המשטרה בחקירת נסיבות החקירה.