אשת הנהג הפוגע טיפלה בפצועות התאונה הקטלנית

דרמה בסורוקה: האם ובתה שמאושפזות במחלקה הכירורגית בבית החולים שבבאר שבע טופלו על ידי לא אחרת מאשתו של הנהג החשוד בעקיפה המסוכנת, שגרמה למותם של אבי המשפחה איגנט הילצ'נקו (30) והבת הקטנה מאיה (4)

זירת התאונה (דוברות מד"א)

במחלקה הכירורגית בבית החולים סורוקה שבבאר שבע מאושפזות מאתמול (שבת) אם ובתה, שנפגעו קשה ובינוני בתאונה הקטלנית בצומת חתרורים בכביש 31 שבנגב - שבה נהרגו אבי המשפחה, איגנט הילצ'נקו (30) והבת הקטנה מאיה (4). אלא שלצד הסיפור הקשה מתרחשת דרמה אחרת: הרופאה שמטפלת בהן היא אשתו של החשוד בפגיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר חל שיפור במצבה של האם. היא התעוררה ונושמת כעת בכוחות עצמה וסובלת מפגיעות אורטופדיות ופגיעות בעיניים. מצבו של הגבר מוסיף להיות קשה והוא מורדם ומונשם ביחידה לטיפול נמרץ כללי. סובל מפגיעות ראש, בטן וחזה.

שיפור חל גם במצבה של הבת והוא מוגדר כעת בינוני ויציב. היא מאושפזת עדיין ביחידה לטיפול נמרץ.

אחת מפצועות התאונה בסורוקה

"אחד הכבישים המסוכנים במדינה"

הרכב שבו נסעה אתמול המשפחה התנגש ברכב נוסף בתאונה חזיתית בכביש 31 בנגב, סמוך לצומת חתרורים. צוותי מד"א שהוזעקו לזירה קבעו את מותו של האב במקום והעניקו טיפול ראשוני לאשתו שנפצעה קשה ולשתי הבנות - בת הארבע שנפטרה בבית החולים ואחותה בת השבע, שמצבה כאמור השתפר. נהג הרכב השני, גבר כבן 40, נפגע גם הוא קשה וכל הפצועים פונו במסוק צבאי ובמסוק מד"א לבית החולים.

מפרטי החקירה הראשונית עולה כי שני כלי רכב הפרטיים התנגשו חזיתית בקטע הכביש שבין ערד לים המלח, לאחר שאחד מהנהגים ככל הנראה ביצע עקיפה אסורה. עם זאת, ציינו במשטרה, חקירת התאונה נמשכת.

עיסא דוויאת, פרמדיק מד"א שטיפל בפצועים, סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד - שני כלי הרכב נמעכו וחלק מהנוסעים נלכדו ברכבים, באחד מכלי הרכב נסעו בני משפחה. הנהג, גבר כבן 40, נלכד ברכב כשהוא מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית. ניסינו לטפל בו תוך החילוץ מהרכב, ובשל פגיעתו הקשה נאלצנו לקבוע את מותו. האישה והבנות שנפצעו קשה הורדמו והונשמו ופינינו אותם במסוקים לבית חולים. הנהג השני חולץ ופונה במצב קשה כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית".