בת 8 נפלה מאופניה - ונפצעה

ילדה בת 8 מקיבוץ הסוללים שבגליל התחתון יצאה לנסיעה על אופניה ונפצעה לאחר שנפלה. היא הובהלה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהיא סובלת מחבלות בראש ובחזה. בדיקה ראשונית העלתה: הילדה רכבה ללא קסדה, ובשעות אחר הצהריים חל שיפור במצבה

נפצעה קשה בתאונת אופניים. ארכיון (עופר אשטוקר, אשדודנט)

תאונה בשיאה של חופשת החג: ילדה כבת 8 שרכבה על אופניה בקיבוץ הסוללים שבגליל התחתון נפצעה היום (שבת) באורח לאחר שנפלה. בתחילה הוגדר מצבה קשה, אך לאחר מכן התגלה כי לא נגרמו פגיעות פנימיות ומצבה כעת מוגדר קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע העניקו לילדה טיפול ראשוני ופינו אותה בניידת טיפול נמרץ לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה כשהיא סובלת מחבלות בראש ובחזה, בעודה מורדמת ומונשמת.

"כשהגענו למקום, הילדה הייתה בזרועות אמה כשהיא בהכרה ועם סימנים של חשד לחבלות ראש וחזה", סיפרו תאופיק בסול וליאור מרקוביץ', הפרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה. "הענקנו לילדה טיפול רפואי ופינינו אותה לבית החולים תוך טיפול שכלל הרדמה והנשמה כשמצבה מוגדר קשה ויציב". מבית החולים רמב"ם נמסר כי מצב הילדה כעת קל, והיא נותרת במחלקת טיפול נמרץ עד שתיגמל מההנשמה.

שוטרי משטרת נצרת הגיעו למקום האירוע על מנת לגבות עדות מבני המשפחה, תושבי קיבוץ הסוללים, שסיפרו כי הילדה נפלה בזמן שנסעה על אופניה סמוך לשטח הקיבוץ. בדיקה ראשונית של המשטרה העלתה כי הילדה רכבה ללא קסדה, בזמן שאמה רצה לצדה כשעסקה בפעילות ספורטיבית.