בן 60 הידרדר עם רכבו לוואדי ונהרג

נהג רכב בשנות השישים לחייו נהרג בהידרדרות מכוניתו לוואדי סמוך לכפר הדרוזי ירכא שבצפון. צוותים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו באיש פעולות החייאה, אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו. משטרת התנועה חוקרת את נסיבות האירוע

הנהג נמצא שרוע מחוץ לרכב. הרכב בתחתית הו (סונרא.נט)

גבר כבן 60 נהרג הבוקר (רביעי) לאחר שהידרדר עם רכבו לוואדי סמוך לכפר ירכא שבצפון. צוותים של מד"א שהוזעקו למקום קבעו את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 8:30 התקבל במוקד מד"א במרחב אשר דיווח על רכב שנפל לעומק הוואדי הסמוך לשכונת מגורים בכפר הדרוזי. חובשים ופרמדיקים שהוזעקו למקום איתרו ברכב גבר בשנות השישים לחייו. בתום פעולות החייאה ממושכות שביצעו בו, נאלצו הצוותים לקבוע את מותו.

"סמוך למקום האירוע חברנו עם רכב שבתוכו שכב הפצוע כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה", סיפר החובש אדי זוגוט, שטיפל בפצוע. "סיפרו לנו שהוא נפל עם הרכב לוואדי, והוא אכן נמצא שכוב על הקרקע בסמוך לרכב. ביצענו בו פעולות החייאה, שבסופן הוכרז מותו על ידי פרמדיק".

עדי ראייה מספרים כי האיש איבד שליטה על הרכב בקטע מעוקל בכביש, ודהר ממנו אל תחתית הוואדי. "אם היה שם מעקה בטיחות אולי היה אפשר להימנע מהתאונה הקשה הזאת", סיפר אחד הנוכחים במקום.

בוחני תנועה של המשטרה חוקרים בשעה זו את נסיבות האירוע, כשאחד האפשריות שנבדקות היא האם לקה הנהג בלבו בזמן הנסיעה.