תל אביב: המכונית נכנסה לתוך בית הקפה

נהג בן 80 שאיבד שליטה על רכבו עלה על המדרכה והתנגש בשולחנות בית קפה "התחתית" ברחוב לינקולן. ארבעה בני אדם נפגעו בתאונה, אחד בינוני ושלושה קל. הם קיבלו טיפול ראשוני במקום על ידי צוותי מד"א ופונו לבית החולים

רכב פרטי, שנהגו איבד שליטה, עלה המדרכה ונכנס לתוך מתחם בית קפה "התחתית" ברחוב לינקולן בתל אביב. ארבעה בני אדם נפגעו בתאונה, אחד בינוני והיתר קל. בוחני תנועה של המשטרה פתחו בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה התרחשה סמוך לשעה 13:00 כשהנהג, בן 80, התנגש עם רכבו בשולחנות בית הקפה המוצבים על המדרכה בחוץ. בעקבות דיווח שהתקבל במד"א מרחב דן הגיעו חובשים ופאראמדיקים למקום והעניקו טיפול לארבעה נפגעים - אחד בינוני ושלושה קל. אחת מפצועי התאונה שנפגעו קל היא אישה בהיריון, והיא נשלחה לבדיקות נוספות בבית החולים ליס.

הנהג איבד שליטה (דוברות משטרת תל אביב)

"היתה כאן בהלה הוא נכנס פנימה, הוא כנראה ניסה לחנות והמשיך קדימה", שחזרה אחת מיושבות בית הקפה שהיתה במקום בזמן התאונה. "הרבה צעקו, אבל ישר הבינו שלא מדובר באירוע קשה. הוא יצא מהרכב מאוד מבולבל נראה כאילו הוא לא נפגע כלל".

פאראמדיק מד"א עדי זילברשטיין שהגיע להעניק טיפול רפואי לנפגעים, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו רכב שעומד על המדרכה במרכז בית הקפה. אנשים  סיפרו לנו שהנהג ככל הנראה ניסה להחנות את רכבו ועלה על המדרכה".

לדבריו, בסמוך לרכב שכב גבר כבן 40 עם חבלה בחזה: "הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו במצב בינוני לבית החולים איכילוב. 3 אנשים נוספים נפגעו קל, טופלו בשטח ופונו גם הם לבית החולים".