היום: שיבושים בביטוח לאומי ובמשרד המשפטים

במסגרת העיצומים במוסד לביטוח לאומי לא תהיה קבלת קהל, לא יינתן מענה טלפוני ולא יהיה טיפול בתיבות השירות . במקביל לכך, יושבתו לשכות הבריאות בנמלי הים והאוויר ובמעברי הגבול עם ירדן, מצרים והרשות הפלסטינית. כתוצאה מהשבתת הלשכות, לא יונפקו אישורים וצפויים שיבושים במעבר סחורות

המוסד לביטוח לאומי. ארכיון (חדשות 2)

מאבק עובדי הדואר מחריף: במקביל לעיצומים בדואר, יורגשו היום (שלישי) שיבושים בעבודת משרד המשפטים והמוסד לביטוח לאומי, יחד עם שיבושים במעבר סחורות לישראל. עם זאת, לשכות שירות התעסוקה, יחידות המכס בנמלי הים ולשכות ההוצאה לפועל ישובו היום לפעילות סדירה לאחר שהעובדים נקטו בעיצומים ביומיים האחרונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת העיצומים במוסד לביטוח לאומי לא תהיה קבלת קהל, לא יינתן מענה טלפוני ולא יהיה טיפול בתיבות השירות. במקביל לכך, יושבתו לשכות הבריאות בנמלי הים והאוויר ובמעברי הגבול עם ירדן, מצרים והרשות הפלסטינית. כתוצאה מהשבתת הלשכות, לא יונפקו אישורים וצפויים שיבושים במעבר סחורות.

גם עובדי משרד המשפטים מצטרפים לשביתה. כל יחידות המשרד, לרבות יחידת הסיוע המשפטי, יושבתו היום בין השעות 08:00-13:00. לא יינתן מענה טלפוני ולא תתקיים קבלת קהל.

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן הסביר כי הצעדים החדשים נובעים מכך ש"משבר הדואר ועובדי הקבלן משקף את המציאות הקשה בה לכודים אלפי עובדים בישראל בגלל תבניות העסקה פוגעניות שמקדמת המדינה. תופעה זו מנסה להפריט את יחסי העבודה, לכרסם במעמד העובד ולחסל את העבודה המאורגנת. מעמד הביניים והשכבות החלשות נמצאות תחת איום וההסתדרות לא תיתן לזה להמשיך. ערב החג, אנו מקווים לבשורה אמיתית עבור שבעת אלפים עובדי הדואר ולבני משפחותיהם".