ניצב אדרי ימונה למפקד מחוז ירושלים במשטרה

פרסום ראשון: מפקד אגף התנועה היוצא אמור היה להחליף את ניצב ברונו שטיין כמפקד מחוז מרכז, אך פרישתו של ניצב פריינטי טרפה את הקלפים וכפתה שינויים נוספים על השר אהרונוביץ' והמפכ"ל דנינו. ניצב מוטי כהן, שהיה אמור להתמנות למפקד אגף התנועה החדש, ימונה למפקד מחוז מרכז

ניצב משה (צ'יקו) אדרי (פלאש 90)

סבב מינויים במשטרה: השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ' ומפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו החליטו כי ניצב משה (צ'יקו) אדרי ימונה למפקד מחוז ירושלים במקומו של ניצב יוסי פריינטי, שהודיע לאחרונה במפתיע על החלטתו לפרוש משורות המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביוני 2013 מונה אדרי למפקד אגף התנועה ובסבב המינויים האחרון הוחלט למנותו לתפקיד מפקד מחוז מרכז, במקומו של ניצב ברונו שטיין שהחליט גם הוא לפרוש משירות פעיל במשטרה. עם זאת לאור פרישתו של ניצב פריינטי והשינויים האחרונים שנכפו על אהרונוביץ' ודנינו, הוחלט כי אדרי ימונה למפקד מחוז ירושלים.

מפקד מחוז מרכז הנכנס, ניצב מוטי כהן (חדשות 2)

עוד הוחלט בסבב המינויים האחרון כי הניצב הטרי מוטי כהן ימונה לראש אגף התנועה, אך כעת נקבע כי כהן הוא שיחליף את שטיין כמפקד מחוז מרכז במשטרה.

קיבלו החלטה. אהרונוביץ' ודנינו (פלאש 90)

לפני כשבוע הודיע ניצב פריינטי לסגל הפיקוד של מחוז ירושלים על כוונתו לפרוש מהמשטרה כבר לאחר החגים ולא להתמודד על תפקיד מפכ"ל המשטרה. פריינטי בן ה-49 הדגיש כי "אין שום סיבה להחלטתי לפרוש - לא חקירה במח"ש, לא תלונה, לא מכתב אנונימי ולא שום שלד בארון". לדברי ניצב פריינטי, ההחלטה על פרישתו באה "ממקום נקי בעקבות מגוון של שיקולים אישיים וזאת לאחר שירות ארוך בתפקידי פיקוד מרכזיים במשטרת ישראל".

הניצב הפורש יוסי פריינטי (פלאש 90)

"אני לא בנוי ללכלוכים שמלווים את ההתמודדות על המפכ"לות", הבהיר פריינטי, שהוזכר בעבר כמועמד למשרה החשובה. "אני איש של עבודה - אני לא רוצה להיות חלק מהמשחק המלוכלך הזה. יש לי דברים חמורים וקשים לומר, אבל מאחר ואני לא יורק לבאר שממנה אני שותה לא אעשה זאת כעת. הדבר שהכי חשוב לי הוא לשמור על שמי הטוב".