היום: שיבושים במשרד המשפטים ובמוסד לביטוח לאומי

במסגרת העיצומים במוסד לביטוח לאומי לא תהיה קבלת קהל, לא יינתן מענה טלפוני ולא יהיה טיפול בתיבות השירות . במקביל לכך, יושבתו לשכות הבריאות בנמלי הים והאוויר ובמעברי הגבול עם ירדן, מצרים והרשות הפלסטינית. כתוצאה מהשבתת הלשכות, לא יונפקו אישורים וצפויים שיבושים במעבר סחורות

המוסד לביטוח לאומי. ארכיון (חדשות 2)

במקביל לעיצומים בדואר מתרחבים הצעדים הארגוניים בשירות המדינה: היום יורגשו שיבושים במשרד המשפטים ובמוסד לביטוח לאומי, יחד עם שיבושים במעבר סחורות לישראל. יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן הסביר כי "משבר הדואר ועובדי הקבלן משקף את המציאות הקשה בה לכודים אלפי עובדים בישראל בגלל תבניות העסקה פוגעניות שמקדמת המדינה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת העיצומים במוסד לביטוח לאומי לא תהיה קבלת קהל, לא יינתן מענה טלפוני ולא יהיה טיפול בתיבות השירות .במקביל לכך, יושבתו לשכות הבריאות בנמלי הים והאוויר ובמעברי הגבול עם ירדן, מצרים והרשות הפלסטינית. כתוצאה מהשבתת הלשכות, לא יונפקו אישורים וצפויים שיבושים במעבר סחורות.

גם עובדי משרד המשפטים מצטרפים לשביתה. כל יחידות המשרד, לרבות יחידת הסיוע המשפטי, יושבתו היום בין השעות 08:00-13:00. לא יינתן מענה טלפוני ולא תתקיים קבלת קהל.

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, אמר כי "משבר הדואר ועובדי הקבלן משקף את המציאות הקשה בה לכודים אלפי עובדים בישראל בגלל תבניות העסקה פסולות שמקדמת המדינה. תופעה זו מנסה להפריט את יחסי העבודה, לכרסם במעמד העובד ולחסל את העבודה המאורגנת. מעמד הביניים והשכבות החלשות נמצאות תחת איום וההסתדרות לא תיתן לזה להמשיך. ערב החג, אנו מקווים לבשורה אמיתית עבור שבעת אלפים עובדי הדואר ולבני משפחותיהם".

יצוין כי לשכות שירות התעסוקה, יחידות המכס בנמלי הים ולשכות ההוצאה לפועל ישובו היום לפעילות סדירה.