פתח תקווה: הצית סיגריה וגרם לפיצוץ ברכב

כוחות מד"א ומשטרה הוזעקו לרחוב שטמפפר בפתח תקווה אחרי שאדם נפצע בינוני בפיצוץ עז ברכב. מחקירה ראשונית עלה כי במושב של האחורי של המכונית הונח ארגז של מציתים, הנהג הדליק סיגריה ואז אירעה ההתלקחות. חובש מד"א: "זה נראה כמו זירת פיגוע"

הרכב בו אירע הפיצוץ (דוברות מד"א)

פיצוץ עז נשמע הבוקר (שני) ברחוב שטמפפר בפתח תקווה. כוחות מד"א ומשטרה שהוזעקו מצאו במקום גבר מתהלך לצד המכונית כשהוא פצוע בינוני. השוטרים פתחו בחקירה ממנה עלה: הכל התחיל בגלל סיגריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נהג הרכב ככל הנראה נסע במכונית כשבמושב האחורי ארגז של מציתים. בשלב מסויים החליט להצית סיגריה, אלא שדליפה כנראה מאחד המצתים גרמה להתלקחות ולפיצוץ.

לוחמי האש של תחנת פתח תקווה הוזעקו למקום, אך למרבה המזל לא התלקחה שריפה גדולה. "זה היה נראה בתחילה כמו זירת הפיגוע", סיפר פבל בלזר חובש רפואת חירום במד"א שהגיע למקום. "הרכב היה מפוייח וארבעת הדלתות נעקרו מהמקום יחד עם השמשה הקדמית והאחורית. חששנו שמבקים יש פצוע קשה, אבל אז הבחנו בגבר כבן 42 מתהלך בהכרה מלאה כשהוא סובל מכוויות בפלג גופו העליון".

צוות מגן דוד העניק לפצוע טיפול רפואי ראשוני בשטח ולאחר פינה אותו לבית החולים בילינסון כשהוא במצב יציב. המשטרה ממשיכה בחקירת נסיבות המקרה.