חיפה: בן 12 נפל מגשר עם אופניו, מצבו קשה

בעיצומו של יום הכיפורים, שבו רבים מילדי ישראל נוהגים לפקוד את הכבישים הפנויים, התקבל דיווח על ילד שצנח מגשר חנקין שבעיר. הוא סובל מחבלות בכל חלקי גופו. באירוע אחר בעיר נפצעה ילדה בת 14 שהתהפכה עם אופניה

ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

תאונה קשה במהלך יום הכיפורים:  בן 12 נפל היום (שבת) מגשר חנקין שבחיפה, בעת שרכב על אופניו. הילד נפצע קשות מהנפילה מהגשר, שגובהו כשישה מטרים, ופונה לאחר טיפול רפואי מציל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה התרחשה סמוך לשעה 12:00, אז התקבל דיווח במוקד מגן דוד אדום על האירוע. הוא פונה על ידי צוותי מד"א ואיחוד הצלה לבית החולים רמב"ם בעיר במצב קשה, כשהוא סובל מחבלות בכל חלקי גופו. תחנת חיפה חוקרת את נסיבות המקרה.

ליאור פדידה, כונן איחוד הצלה שהגיע למקום, סיפר: "הוזעקנו לילד שנפל עם אופניו למנהרה. כשהגעתי למקום הוא היה מחוסר הכרה. הענקנו לו טיפול ראשוני מציל ולאחר מכן הוא פונה לבית חולים רמב"ם במצב קשה". יניב הויגר, חובש בכיר במד"א, סיפר כי הנער נמצא מוטל על הקרקע כשהוא סובל מכאבים ומחבלות משמעותיות בכל גופו. "הנפגע סבל משברים מרובים בגופו ומחבלה משמעותית בראשו", הוסיף.

באירוע אחר בעיר, ברחוב הציונות, נפצעה ילדה בת 14 באורח בינוני לאחר שנפלה מאופניה. היא סובלת משברים בפניה ואושפזה במחלקת כירורגיית ילדים.