הדלת נסגרה: הפעוט נשאר לבד באוטובוס

נהג אוטובוס שסיים את נסיעתו בקו בירושלים הבחין בסריקה שגרתית שערך בעגלה שהושארה ברכב – ובה פעוט בן שנתיים. זמן קצר לאחר שכוחות המשטרה הגיעו למקום הגיע גם אביו של הילד שהסביר: הורדתי את ילדיי הגדולים בתחנה והאוטובוס המשיך בנסיעה

הפעוט הושאר לבדו באוטובוס (צילום: ניר אפריים)

פעוט כבן שנתיים הושאר הבוקר (חמישי) באחד מקווי האוטובוס העירוניים בירושלים. הפעוט התגלה לבדו באוטובוס כשהנהג ביצע סריקה ברכב עם סיום הנסיעה, בתחנה הסופית של הקו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך נסיעה של קו 29 של חברת אגד, לאחר שהגיע לתחנת ההורדה בהר הרצל, נערך הנהג להמשך הנסיעה. כשהביט במראה, גילה משהו שמשך את תשומת ליבו. אזרח שעבר בסמוך לאוטובוס ודפק על הדלת אישש את חשדו וכשהוא קם ממושבו, הנהג גילה עגלה עם תינוק כבן שנתיים באוטובוס. מספר דקות לאחר שהזעיק את המשטרה, הגיע האב למקום ונלקח לחקירה.

הנהג העירני. ניר אפרים (מירית הוד)

בבירור שנערך עם האב עולה כי היה באוטובוס עם התינוק ושני ילדים קטנים נוספים. בהגיעם למחוז חפצם, הוריד את ילדיו הקטנים מהאוטובוס וטרם הספיק לעלות שנית על מנת להוריד את העגלה, נסגרו הדלתות והאוטובוס החל בנסיעה.

האב ניסה להשיג את האוטובוס אך ללא הצלחה. הוא יצר קשר עם "אגד" ועם מוקד 100 של המשטרה. מוקדן 100 עדכן אותו כי התינוק נמצא עם השוטרים בתחנה הסופית והוא הגיע לשם עם ילדיו. בתום חקירתו שוחרר האב, לאחר שהשוטרים שללו כל חשד להזנחה.

"נסעתי בקו כמו בכל בוקר", שיחזר הנהג ניר אפרים בשיחה עם חדשות 2 Online. "כשהגעתי לתחנת ההורדה במתחם הרכבת, הורדתי את כל הנוסעים והרמתי את הראש למעלה אז ראיתי משהו חריג. האטתי את האוטובוס תוך כדי שאני רואה אדם שסימן לי לעצור. אז הבנתי שמשהו אמת קרה. עצרתי את האוטובוס, פתחתי לאזרח המודאג ושנינו נכנסנו לתוך האוטובוס והבחנו בתינוק".