בכבוד רב: השירות הבולאי השיק בול לזכר הרב עובדיה יוסף

במלאת שנה לפטירתו של המרן הרב עובדיה יוסף, השיק השירות הבולאי סדרת בולים הנושאים את דיוקנו של פוסק הדור. בין השאר הופק מארז הנצחה מפואר, הכולל חוברת תכנים על דמותו ופועלו של הרב, וכן מסמכים היסטוריים הרואים אור לראשונה בדפוס. עלות המארז: 36 שקלים

השירות הבולאי הנפיק לאחרונה בול המוקדש לזכרו של מרן הרב עובדיה יוסף, במלאת שנה לפטירתו. התמונה שנבחרה, שבה נראה הרב שקוע בלימוד תורה בחדרו, מתבססת על תצלום של האמן ישראל ברדוגו, שתיעד את הרב בשבועות האחרונים לחייו. העיצוב שעל מעטפת היום הראשון מבוסס על תצלום של מאיר אשל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עם השקת הבול, הושק גם מארז מזכרת יוקרתי להנצחת גדול פוסקי הדור, הכולל גיליון בולים רשמי ובו תשעה בולים בהנפקה מיוחדת, חוברת תכנים מרתקים על דמותו, חייו ופועלו של הרב.

המארז כולל תמונות בלעדיות מהארכיון המשפחתי של המרן, כתבי יד היסטוריים מתקופת חייו, מסמכים נדירים הרואים אור לראשונה, "דף הנצחה" מיוחד בהטבעת ובעיטור זהב יוקרתי הנושא את חתימתו, וכן ברכה לחיילי צה"ל בכתב ידו של הרב.

המארז יימכר בכל סניפי הדואר ברחבי הארץ ובאתר האינטרנט של החברה במחיר של 36 שקלים בלבד, בעוד שערכו הנקוב של בול בודד יעמוד על שני שקלים.