היום: שיא בהמראות ונחיתות בנתב"ג

שיא של כל הזמנים צפוי להישבר היום בנתב"ג עם למעלה מ-500 טיסות שינחתו בשדה וימריאו ממנו, וקרוב ל-70 אלף נוסעים שיעברו בעמדות בידוק הדרכונים. אם גם אתם צפויים לעלות היום על טיסה, רשות שדות התעופה ממליצה להגיע לנמל התעופה ארבע שעות לפני מועד ההמראה, ולהתעדכן מראש על עיכובים אפשריים

טסים היום? ארזו סבלנות במזוודה (צילום:עזרי עמרם, חד%d)

עונת החגים נחשבת מאז ומתמיד לאחת התקופות העמוסות בנמל התעופה בן גוריון, אך היום (ראשון) העומס צפוי להיות גדול במיוחד. לא פחות מ-521 מטוסים יעברו היום בנתב"ג, ויישברו שיא של כל הזמנים בכמות ההמראות והנחיתות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

263 מטוסים צפויים לנחות היום בנמל התעופה בן גוריון, ו- 258 טיסות מתוכננות להמריא ממנו, עם תנועה מתוכננת של קרוב ל-70 אלף נוסעים. בשל העומס הצפוי, ממליצה רשות שדות התעופה להגיע לנתב"ג ארבע שעות לפני ההמראה, ולהתעדכן מראש במועדי ההמראות והנחיתות המעודכנים.

בנוסף נערכת רשות שדות התעופה לחזרתם ארצה של כ-20 אלף חסידי ברסלב מהעיר אומן שבאוקראינה. המוני הנוסעים, שהמריאו לאומן בכ-100 טיסות שיצאו מהארץ, צפויים לשוב היום ממסע החג המסורתי שעיקרו תפילות ראש השנה על קברו של הצדיק רבי נחמן מברסלב .

עד לסיום חגי תשרי צפויים לעבור בנתב"ג מעל 1.4 מיליון נוסעים, כשהיעדים המובילים של הנוסעים היוצאים מנתב"ג הם יוון, איטליה, ארצות הברית, גרמניה, רוסיה וצרפת.