השר הפורש: "נשמח לקצת פרטיות"

יום לאחר שהודיע על פרישתו מהחיים הציבוריים ועל פסק הזמן שבחר לקחת מהפוליטיקה, גדעון סער יצא הבוקר לטיול עם רעייתו ובנם המשותף. הצלמים שהיו במקום תיעדו את הרגע

יום לאחר שהודיע על פסק הזמן שהחליט לקחת מהחיים הציבוריים ומהפוליטיקה, יצא הבוקר (חמישי) שר הפנים הפורש גדעון סער לטיול עם רעייתו, העיתונאית גאולה אבן, ועם בנם המשותף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בוקר טוב, שנה טובה לכולם", אמר גדעון סער לעיתונאים וצוותי הצילום שהמתינו מחוץ לבית המשפחה, "נשמח לקצת פרטיות".

מוקדם יותר הבוקר התייחס גדעון סער למהלך שעליו הודיע אמש בכינוס במלון כפר המכבייה ברמת גן. "אעזוב תפקידים, אבל לא את הדרך בה אני מאמין ושלמענה לחמתי", כתב סער בעמוד הפייסבוק שלו.

"אחרי 20 שנות שירות ציבורי - אשתחרר בקרוב"

"אני מבקש להודות מקרב לב על האהבה והתמיכה ומתנצל בפני כל מי שציערתי אותו אמש", הוסיף. "אחרי שירות מילואים ארוך - 20 שנה של שירות ציבורי - אשתחרר בקרוב".

אמש, שעות ספורות אחרי הכרזתו של סער, התייחסה רעייתו להודעה המפתיעה. העיתונאית גאולה אבן, שהשעייתה מהנחיה בערוץ הראשון עוררה גלים שלשום, בירכה על החלטתו של בעלה בריאיון ל"חדשות הלילה" עם ליאור פרידמן ודוריה למפל. "אני מאוד מתרגשת", אמרה, "גם בשבילו וגם בשבילנו".

"זה בהחלט הפסד למערכת הפוליטית ולציבור", הוסיפה. "הוא היה איש ציבור ראשון מהמעלה שעשה רבות למען כולם במהלך כהונתו כשר ובתפקידיו השונים בליכוד. עכשיו הוא הולך לנוח בבית איתנו, זה כיף גדול".