אושר סבב מינויים בצמרת המשטרה

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' אישר את המלצתו של מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו למנות את ניצב משה (צ'יקו) אדרי לתפקיד מפקד מחוז המרכז. בסבב המינויים - גם סגני מפקדי מחוזות ומרחבים חדשים

תת ניצב משה אדרי (פלאש 90)

בצל הפרשות האחרונות שמעיבות על תדמית המשטרה, אישר השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' את המלצת המפכ"ל יוחנן דנינו לשורת מינויים בצמרת המשטרהץ אחד מהם הוא מינויו של ניצב משה (צ'יקו) אדרי המשמש כמפקד אגף התנועה במשטרה למפקד מחוז המרכז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

את מקומו של ניצב אדרי באגף התנועה צפוי לתפוס תת-ניצב מוטי כהן, אחיו של המפכ"ל לשעבר דודי כהן, והוא יקודם לדרגת ניצב. במסגרת סבב המינויים צפויים להתמנות גם משה ברקת - למזכיר הביטחוני במשרד לביטחון פנים.

תת-ניצב מוטי כהן (חדשות 2)

עוד נמסר כי אושר מינויים וקידומים של קצינים נוספים במשטרה לתפקידי סגני מחוזות ומרחבים. תת ניצב אלון לבבי ימונה לתפקיד סגן מפקד מחוז המרכז, במקומו של שמעון בן הרוש שנגדו מתנהלת בשלב זה חקירת מח"ש בגין הטרדת שוטרת.

בן הרוש סיכם על פרישתו מהמשטרה בטרם פורסם דבר החקירה המתנהלת נגדו וכן לפני שהוא עצמו ובכירי המטה הארצי ידעו על כך. מינוי של לבבי נחשב כפעם השנייה בה הוא מתמנה לתפקיד סגן מפקד מחוז.

עוד בסבב המינויים: תת ניצב פרץ עמר ימונה לסגן מפקד מחוז הדרום, ותת ניצב יורם אוחיון ימונה לסגן מפקד מחוז תל אביב. בין מפקדי המרחבים החדשים ניתן למנות את תת-ניצב אמנון אלקלעי שימונה למפקד מרחב נגב, וכן את ניצב משנה אפי חביביאין שימונה למפקד מרחב ציון שיועלה לדרגת תת ניצב.