גדעון סער מגבה את רעייתו: "גאולה, אני אוהב אותך!"

מגישת החדשות של הערוץ הראשון גאולה אבן הושעתה לאחר שהרבתה לראיין את המועמדת לרשת את שר התקשורת. בעלה, שר הפנים התייצב לצידה והעלה פוסט לפייסבוק שבו הרעיף עליה את אהבתו

הפרסום של סער, היום (פייסבוק)

לאחר שדווח כי מגישת הערוץ הראשון גאולה אבן הושעתה בעקבות ריאיונות מרובים שקיימה עם המועמדת לתפקיד שרת התקשורת גילה גמליאל, בעלה, השר גדעון סער מתייצב לצידה. בפוסט שהעלה סער לעמוד הפייסבוק שלו, הוא כתב "גאולה, אני אוהב אותך!". הוא הוסיף תמונה של השניים מיום נישואיהם כשהם מסתכלים זה על זו במבט נוגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הפרסום ב"גלובס", מנהלת חטיבת החדשות הנכנסת איילה חסון התעמתה עם אבן, מגישת התוכנית "המוסף", על הריאיונות המרובים עם גמליאל. על פי הדיווח, בתום הוויכוח עזבה אבן בזעם את המערכת ואף סירבה להגיש את התכנית כמדי יום.

בעקבות הנטישה, גיבתה היום רשות השידור את חסון ובהודעה שמסרה נכתב כי "מנהלת החדשות והעורך הראשי, יונה ויזנטל, קבעו כללים עיתונאיים כפי שקיימים בכל גוף עיתונאי אחר. מי שלא יעמוד בכללים אלה לא יוכל לבצע את עבודתו ברשות השידור".

אבן וסער, ארכיון (חדשות 2)

לאבן, שנישאה בשנה האחרונה לשר הפנים, ייערך בקרוב בירור. עד אליו, היא צפויה לא לשדר, והמשמעות של ההחלטה היא שהיא מושעית בפועל. מגישת החדשות הוותיקה יכולה להתנחם כעת בתמיכה הפומבית שזכתה לה מבעלה, למרות לא מעט תגובות ציניות שנכתבו בתגובה לפרסום.