הסיבה לפקק: ריצת בוקר של השוטרים

תושב העיר כרמיאל כבר לא היה מסוגל לשתוק: הוא זעם על כך ששוטרי העיר חוסמים את הכביש המוביל לאזור התעשייה וגורמים לטענתו לפקקים מדי בוקר, כדי לקיים אימון ריצה במקום. התושב תיעד את הפקק, פירסם את הסרטון בפייסבוק והפוסט הזועף זכה למאות שיתופים. המשטרה: "נמצא מקום חלופי לפעילות"

סרטון שפירסם הבוקר (שני) ניר לוי, תושב כרמיאל, חושף התנהלות מקוממת של המשטרה. בסרטון נראה רכב משטרתי חוסם את כביש הגישה לאזור התעשייה בכרמיאל בשל אימון ריצה שמקיימים השוטרים במקום. התושב שמאס בכך שהשמירה על הכושר הגופני של השוטרים נעשית על חשבון זמנו, צילם את הפקק שיצרה הניידת ופירסם את התיעוד בפוסט זועם שתוך שעות זכה למאות שיתופים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון ניתן לצפות ברכב המשטרתי חוסם את הכביש ויוצר חסימה של התנועה. הצלם מתרעם על כך שעליו לאחר לעבודה מדי בוקר, לטענתו. "אי אפשר ככה", קרא הצלם. "זה כבר כל בוקר ככה. אי אפשר להגיע לעבודה. הכל חסום. אזור תעשייה שלם סגור בגלל ששוטרי ישראל רוצים לרוץ בבוקר ואנחנו צריכים לאחר לעבודה. שיא החוצפה".

"החסימה הזאת קורית פעמיים בשבוע, על בסיס קבוע, משבע וחצי עד שמונה וחצי בבוקר, ואלו השעות העמוסות ביותר", אמר לחדשות 2 Online לוי, העובד כמנהל באחד ממפעלי אזור התעשייה בעיר. "החסימה יוצרת פקק של 50 מכוניות. ניגשתי לשוטר ושאלתי אותו למה דווקא פה הם מתעמלים כשיש מגרשים, אז השוטר ענה לי 'אני שוטר ואני יכול לעשות מה שאני רוצה, תשב באוטו ותחכה'. באותו רגע החלטתי לצלם את הסרטון".

ממשטרת מחוז צפון של המשטרה נמסר בתגובה: "מפקד המחוז רואה בחומרה את המקרה. בתום בירור שערך, הורה לאלתר למצוא מקום חלופי לקיום פעילות שכזו וזאת כחלק מהפקת הלקחים מהמקרה עליו אנו מצרים".