צפו: לפיד ולבני שרים עם תושבי עוטף עזה

מספר שרים בקבינט הגיעו אתמול לקיבוץ בארי לערב שירה בציבור שבו השתתפו יותר מאלף בני אדם. שרת המשפטים לבני שרה את "פרחים בקנה" וזכתה לתשואות ואילו שר האוצר יאיר לפיד פצח בדואט עם ראש המועצה האזורית אשכול חיים ילין. כך זה נראה

שרים בקבינט לקחו אתמול פסק זמן והגיעו לערב שירה בציבור בקיבוץ בארי במועצה האזורית אשכול. שרת המשפטים ציפי לבני שרה את השיר "פרחים בקנה" וזכתה לתשואות ואילו שר האוצר יאיר לפיד וראש המועצה האזורית אשכול חיים ילין פצחו בדואט עם השיר "שיר אחרי מלחמה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למקום הגיעו גם השר יעקב פרי שליווה את לבני עם חצוצרה והשר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ'. על פי מארגני האירוע יותר מאלף בני אדם השתתפו בערב "פרלמנט העמק" שמתקיים זו השנה השמינית.

לבני נותנת הופעה (חדשות 2)

"כל המלחמה חיפשו תמונת ניצחון- זו תמונת הניצחון! אני גאה בכם ואוהב אתכם!", אמר לפיד לאחר ששר. את האתנחתא הזאת לקח לפיד בזמן התמודדות לא פשוטה עם ענייני התקציב והמחלוקות בנושא.

"היו הרבה אנשים מהאזור והייתה שמחה גדולה", סיפרה לחדשות 2 Online איילת גודארד, ממארגנות האירוע. "הייתה אופטימיות זהירה באוויר ובעיקר מאוד מרגש, אנחנו באמת מקווים שזה 'אחרי מלחמה' כמו שאומר השיר".