רמלה: פעוט נפל מקומה 7 - ונהרג

פעוט בן 4 נהרג לאחר שנפל ממרפסת ביתו בקומה השביעית. צוותים של מד"א שהועזקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה מתקדמות ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא כשהוא מורדם ומונשם, שם לבסוף נקבע מותו. מחקירת האירוע עולה כי הילד טיפס אל החלון, לאחר שהושאר בבית ללא השגחה

החשד: הפעוט הושאר לבד בביתו. זירת האירוע (מחמוד עביד, תעוד מבצעי - מד"א)

רמלה: פעוט בן 4 נהרג לאחר שצנח ממרפסת ביתו שבקומה השביעית. צוותים של מד"א פינו אותו לבית החולים אסף הרופא כשמצבו אנוש, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 16:00 דווח במוקד מד"א מרחב איילון על פעוט שנמצא שרוע על הקרקע בחצר הבניין שבו הוא מתגורר ברחוב שושנה דמארי בעיר, לאחר שככל הנראה נפל ממרפסת בקומה השביעית. שכנים, ששמעו קול חבטה עצום, הם שהבחינו בילד והזעיקו למקום את צוותי ההצלה.

במקביל, הנחו הפרמדיקים מספר עדי ראייה כיצד לבצע בפעוט פעולות החייאה בסיסיות בניסיון לייצב את מצבו. עם הגעת ניידת טיפול נמרץ של מד"א למקום האירוע, ביצעו הצוותים בילד פעולות החייאה מתקדמות ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא כשמצבו אנוש, שם כעבור שעה מת מפצעיו.

מפרטים ראשונים של חקירת המשטרה עולה, כי הילד שהה בדירה יחד עם אביו, בזמן שאם המשפחה הייתה בעבודה. בשלב מסוים יצא אביו לאסוף את שני ילדיו האחרים מהגן הסמוך, והותיר את הפעוט ללא השגחה. על פי ההערכות, לאחר שיצא האב מהבית פתח הילד את דלת המרפסת של ההדירה, ואז טיפס על מעקה הבטיחות שהותקן בה וצנח מטה.

בעקבות מצבם הנפשי הקשה של ההורים, החליטו במשטרה להקפיא את המשך החקירה עד להודעה חדשה.