בת חודשיים נמצאה לבדה באוטובוס בירושלים

עם סיום הנסיעה באזור מרכז העיר, הבחין הנהג כי באוטובוס הושארה עגלת תינוק. כשהוא התקרב לחפש עליה סימנים מזהים הוא ראה שלא רק העגלה נשכחה – אלא גם פעוטה שהייתה בתוכה. האם הגיעה בעצמה לתחנת המשטרה וסיפרה כי הורידה מן האוטובוס תיקים ושקיות, וכשרצתה לשוב לקחת את בתה, דלתות האוטובוס נסגרו

צילום אילוסטרציה (צילום: נטי שוחט, פלא%)

פעוטה כבת חודשיים נמצאה היום (חמישי) לבדה באוטובוס בירושלים. התינוקת נלקחה לתחנת המשטרה, וטופלה על ידי הצוות במקום - עד שהאם הגיעה נסערת לחפש אחר בתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסיפור החל בשעות הצהריים המוקדמות, כשנהג בקו 36 ערך סריקה באוטובוס עם סיום הנסיעה והבחין בתינוקת שהושארה לבדה בעגלה. הנהג הזעיק את כוחות המשטרה, ובת החודשיים הועברה לתחנת לב הבירה, בעוד הכוחות פתחו בסריקות אחר הורי הפעוטה.

בתחנה נבדקה הפעוטה על ידי אנשי מגן דוד אדום, ומצבה הוגדר טוב. קצין החקירות הראשי אף התקשר להתייעץ עם אשתו - אחות במקצועה - כיצד יש לטפל בתינוקת. שוטרת אחרת יצאה מן התחנה בכדי להביא לפעוטה חלב אם.

תוך זמן קצר הגיעה לתחנת המשטרה אימה של התינוקת כשהיא נסערת. היא הסבירה לשוטרים כי בידיה היו שקיות ותיקים רבים אותם הורידה מהאוטובוס תחילה. לטענתה, כשפנתה לחזור חזרה לאוטובוס כדי לקחת את בתה, הדלתות נסגרו לפניה והוא חלף על פניה.

לשאלת השוטרים מדוע היא לא דיווחה מיד על המקרה למשטרה, ענתה האם כי היא מכירה את מסלול הקו, ורצתה לחכות לאוטובוס בתחנתו הסופית. היא הוסיפה כי בעת שהאוטובוס הגיעה לתחנה בה חיכתה, סיפר לה הנהג כי העביר את בתה לידי המשטרה. שירותי הרווחה עודכנו במקרה.