סניפי הדואר יושבתו בגוש דן, העובדים יפגינו במחאה על הפיטורים

עובדי הדואר ישבשו את הפעילות בתל אביב ובערים נוספות באזור גוש דן עד לשעה 12:00, במחאה על צעדי האוצר וההנהלה ועל "רמיסת כבוד האדם העובד ועובדי הקבלן", לדבריהם. גם שירות הדואר הנע בפריפריה יושבת, למעט אזור עוטף עזה.

כאן שביתה. ארכיון (חדשות 2)

מחאת עובדי הדואר נמשכת: הבוקר (חמישי) תושבת פעילות הדואר בערים רבים בגוש דן עד לשעה 12:00, על מנת לאפשר לעובדים להשתתף בתהלוכת הפגנה נגד ההנהלה. יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, הדגיש אתמול כי יפעל "בכל הצעדים על מנת למנוע פיטוריהם של אלפי עובדי הדואר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שירותי הדואר בערים תל אביב, רמת גן, בני ברק, הרצליה, נתניה, כפר סבא, פתח תקווה ורעננה תושבת עד לשעה 12:00. הנהלת הדואר הודיעה כי הלקוחות יוכלו לפנות לסוכנויות הדואר על מנת לקבל שירות. גם שירות "דואר נע" הפועל בפריפריה מושבת במרבית אזורי הארץ, למעט יישובי עוטף עזה.

סמוך לשעה 09:00 יצעדו עובדי הדואר מרחבת מוזיאון תל אביב ועד לבניין קריית הממשלה, וימחו כנגד צעדי ההנהלה ומשרד האוצר, שלדבריהם יובילו לפיטוריהם של 1,500 עובדים וקליטת עובדים ארעיים במקום. "זו שיטת רמיסת כבוד האדם העובד ועובדי הקבלן", הוסיף ניסנקורן.

לעובדי הדואר צפויים להצטרף ועדי עובדים נוספים של עיריות ומשרדי ממשלה שונים, לצד פעילים חברתיים. בהסתדרות הדגישו כי בעבר סוכם, במסגרת הסכם הבראה, על פרישה של כ-1,250 עובדים, אך "חרף ההסכמות שהושגו, החליטו במשרד האוצר והנהלת הדואר לרמוס את העובדים".