קרב ביישוב בצפון: גדר באמצע המדרכה

מכשול שהציבה אמו של עובד במועצת רכסים הסמוכה לקריית טבעון על המדרכה הסמוכה לביתה ולשני גני ילדים, מסכן את ההורים ואת ילדיהם בדרך לגן בכל בוקר: עקב קיומה של הגדר, הם נאלצים לצעוד עם ילדיהם על הכביש - בזמן שמכוניות נוסעות עליו ומסכנות את חייהם. ראש המועצה: "האישה פעלה על דעת עצמה, הגדר תוסר"

מכשול שהציבה אמו של עובד מועצה על המדרכה מסכן תושבים ביישוב בצפון: עוברים ושבים במועצה המקומית החרדית רכסים, הסמוכה לקריית טבעון, טוענים כי אמו של עובד במועצה עומדת מאחורי תופעה מקוממת שמסכנת את חיי ילדיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

לאחרונה הבחינו ההורים, המביאים מדי בוקר את ילדיהם לגנים, כי חלק מהמדרכה שנועדה להולכי הרגל, הנושק לביתה של האישה, נחסם וגודר במעקה ברזל, כפי שנראה בתמונות שהגיעו לידי חדשות 2.

לדברי ההורים הזועמים הם נאלצים לרדת אל הכביש שבו נוסעות מכוניות ולדבריהם, מסכנים כך את חייהם וחיי ילדיהם. "מדובר בכוחניות לשמה", טוען אחד מתושבי היישוב בשיחה עם חדשות 2.

"אדם פרטי פשוט השתלט על שטח ציבורי ועשה בו כבשלו לצרכיו הפרטיים", הוא הוסיף. "תהא הסיבה אשר תהא, גם אם מדובר בנוחות או הנגשה לאותה אישה, זה ממש לא מצדיק את המעשה הזה, שבא על חשבון שלום ילדינו".

בתגובה למקרה מסר ראש מועצת רכסים, איציק רייך: "בנה של האישה כבר לא עובד מועצה יותר. לא קיבלנו תגובות של גני ילדים בנושא. האישה החליטה על דעת עצמה לעשות את המעשה ואין לה יכולת וסמכות לזה. בתחילת השבוע קיבלנו את התלונה בעניין ותושבים אמרו שזה מפריע להם שצריך לרדת לכביש. מה ששמו על המדרכה יוסר מחר או ביום ראשון".