הדריסה בחיפה: "אחי יצא להליכה וחזר בארון"

לפני יותר משבוע נדרס אחיו של רוני מנסור, לפי החשד, ע"י המשנה לפרקליט המדינה. בריאיון לחדשות 2 הוא מספר עתה על התחושות הקשות, השאלות הכואבות שנותרו פתוחות וגם מדוע סרבה המשפחה לאפשר לעו"ד יהודה שפר להגיע לשבעה. "לא רצינו להיות תחנה במסע תקשורתי", אמר

יותר משבוע חלף מאז בוקר שבת ההוא, שבו נדרס למוות בחיפה חזי מנסור ז"ל מפגיעת המכונית שבה נהג המשנה לפרקליט המדינה עורך דין יהודה שפר. בני המשפחה קמו מהשבעה ועדיין מתקשים לעכל שחזי לא איתם. "העובדה שאחינו יצא להליכה בשבת בבוקר וחזר בארון היא בלתי נתפסת", אמר בריאיון לחדשות 2 אחיו רוני מנסור. "לנו חשוב לדעת את האמת, את כל האמת ורק את האמת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למרות בדיקת מעבדה שמצאה שעורך הדין יהודה שפר לא נהג תחת השפעת אלכוהול, והכחשתו הנמרצת כי סטה ופגע בהולך הרגל בזמן התעסקות במכשיר הסלולרי שלו, חקירת נסיבות התאונה נמשכת.

בשבוע שעבר שוחחנו עם עורך הדין שפר, רגע לפני שהועבר לו מסר חד וברור - שהוא אינו רצוי בבית משפחת מנסור. בריאיון עם אחיו של מנסור הסביר רוני את הסירוב התקיף: "התחושה היתה שהבקשה הזאת הייתה איזה חלק ממסע תקשורתי, אז אנחנו היינו תחנה אחת מ.. אז לא רצינו להיות תחנה במסע התקשורתי הזה, זה הכל".

החשוד בדריסה: עו"ד שפר (איל יצהר, גלובס)

בשבועות הקרובים יגבשו חוקרי אגף התנועה את מכלול הראיות ויעבירו את התיק להחלטת הפרקליטות. רוני מנסור, מצידו, בטוח שאחיו חזי לא היה אדם פזיז שהתפרץ אל הכביש, ובינתיים הוא נשאר עם השאלות הפתוחות והכואבות.

"האם הוא נהג כראוי, האם הוא נהג באופן סביר בנסיבות העניין, זה מה שהיינו מבקשים לדעת", הסביר האח. "אני מאוד מקווה שאנחנו לא חיים במדינה של דאבל סטנדרט".