הפוסט שהביך את המשטרה בפייסבוק

הגולשים הרבים שמתעדכנים בעמוד הפייסבוק של משטרת ישראל, הופתעו לגלות בין הפוסטים על פיענוח פשעים ואיתור נעדרים גם ברכת יום הולדת אישית במיוחד. עד שהוסר מהעמוד, זכה הפוסט המדובר לעשרות לייקים ולתגובות מצד גולשים. במשטרה הודו: "מדובר בטעות טכנית"

הפוסט של המשטרה שכבר הוסר (צילום מסך)

260 אלף הגולשים שעוקבים אחר עמוד הפייסבוק של משטרת ישראל, הופתעו הבוקר (שני) למצוא בו הודעה מפתיעה שככל הנראה פורסמה בטעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסביבות השעה 11, פורסמה בעמוד הפייסבוק הרשמי של המשטרה הודעה חריגה ומשונה: "יש לי תיאוריה כזאת, שהעולם יהיה מקום הרבה יותר טוב (ויעיל) אם את תנהלי אותו: אנשים חצופים לא יקימו אנשים שומרי חוק וסדר מהמושבים בסינמטק אחרי שעלתה ההודעה שמעתה המושבים לא מסומנים, אף אחד לא יעז לעקוף בתור ופקידים איטיים ולא שירותיים יפוטרו לאלתר. אין צורך לומר שיהיה שלום עלי אדמות - מנהיגי צבאות יינזפו יפה בפינה. I vote for you!!. יום הולדת שמח, רעותה :)".

עמוד הפייסבוק של המשטרה (צילום מסך)

לפני שהוסר, הספיק הפוסט התמוה לגרוף מספר לייקים ואף זכה לכמה תגובות מגולשים שתהו לפשרו. "סוף כל סוף מישהו עשה 'פיגוע פייסבוק' למשטרה", כתב אחד הגולשים. "עכשיו נראה איך הם יחקרו את זה". גולשים אחרים הגיבו בבדיחות והצטרפו לברכות עבור כלת יום ההולדת האלמונית.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מדובר בטעות טכנית שאכן הופיעה למספר שניות בעמוד הפייסבוק שלנו. אין מדובר בפריצה, והתקלה תוקנה מיד, עם הגולשים סליחה".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv