נמלט מאנשי המס ושבר את הרגליים

ברשות המסים חשדו כי מנהל חברת הסעות משפרעם ביצע עבירות בהיקף של כמיליון וחצי שקלים. שוטרי יס"מ ואנשי מע"מ נשלחו לביתו וכשסרב לפתוח את הדלת פרצו פנימה. החשוד שנבהל קפץ מחלון הקומה השלישית היישר אל פח האשפה ונפגע

אילוסטרציה (חדשות 2)

ניסיון הבריחה הסתיים ברגליים שבורות: שוטרים ועובדי מע"מ הגיעו לביתו של מנהל חברת הסעות משפרעם לאחר שנחשד בביצוע עבירות מס. החשוד נבהל וניסה להימלט כשהוא קופץ מחלון הקומה השלישית אל פח האשפה ונפגע ברגליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש לאחר שעלה חשד כי בעלי ומנהלי החברה ביצעו עבירות מס בהיקף של כמיליון וחצי שקלים כשהם משתמשים בחשבוניות פיקטיביות, לא מדווחים על מע"מ עסקאות וביקשו החזר על בלו שלא כדין.

חריגות שהתגלו בדיווח למע"מ של אחד מספקי הסולר לכאורה של חברת ההסעות חשפו את החשדות. בעקבות הממצאים, זומנו שאר ספקי הדלק של החברה לחקירה. כולם הכחישו כל קשר לחברה ואמרו כי החשבוניות שכביכול קוזזו מטעמם - זוייפו.

ברשות המסים הוצא צו חיפוש בביתה של בעלת המניות העיקרית של החברה וזו הצביעה על גיסה כמי ששימש כמנהל הפעיל בעסק. כששוטרי היס"מ ועובדי המע"מ ביקשו להיכנס לביתו של הגיס הוא סירב לפתוח את הדלת. שוטרי היס"מ נאלצו לפרוץ פנימה ואז הבחינו כי החשוד מנסה להימלט בריצה. הם החלו לרדוף אחריו ואז ראו כי קפץ מהחלון.

אמבולנס הוזמן למקום ותושבים רבים החלו להתאסף כשהם צועקים ומקללים. למרות זאת, השוטרים ואנשי רשות המסים לא הפסיקו את החיפוש עד שמצאו במשרד בקומה התחתונה את ספרי החשבונות של חברת ההסעות. החשוד שנמלט צפוי להיעצר בימים הקרובים בהתאם למידת השיפור במצבו הרפואי.